Kembo yönetimden nefret ediyor!

Olay Medya Spor Yazarı Beytullah Süat'ın bugünkü köşe yazısından alıntıdır.

Geçtiğimiz günlerde ismi bende saklı kalsın kulübün içindeki bir abimizle herşeyi konuştuk.

Konu bir ara Jires Kembo’ya kadar geldi.

Şöyle bir ifade kullandı; “Jires Kembo yaşadıklarından dolayı yönetimden nefret ediyor. Ondan beklenti olmasına şaşırıyorum.

Özlüce’deki yatak olayını geçin Samet Aybaba’da zaten başından bu yana soğuk bakıyor Kembo’ya.

Oynar mı, oynamaz mı’ diye konuşuluyor ancak son durum bundan ibaret.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. şu an takımdaki tek kaliteli kanat oyuncusunuda küstürdüler helal olsun yönetime bu yönetim tunayla yusufun performansında çok memnun kırk yılda bir forvet aldılar onuda besliyecek kanat alamdılar sonra niye 8 haftada 8 puan var bu ali ay varken daha çok kümede kalmaya oynar bu takım haftaya gs ondan sonra tsye yenilince takım son sıraya geçer hadi basın eksiyi…

  32
  6
 2. Yine ortalığı karıştırmaya yönelik boş beleş haberlere başladınız,
  Yok adı bende saklı, yok ismi sır gibi ajanlık oyunları ile gazeteci olunmaz,
  Ögrendiiğin bilgi ve kaynağını söylemek zorundasın, söylemiceksen yazmıcaksın,
  Kembo efendi de madem memnun değil pılını pırtını toplayıp çekip gidecek,
  Hem milyon euroları kazan hemde triplere gir ne güzel dünya arkadaş

  17
  3
 3. Yani akıllı adam ve takımdaki en iyi oyuncu. Bu yönetimden nefret etmesi gayet normal. Dikkat ederseniz geçen seneki iyi oyuncuların hepsi ya kaçtı yada oynamıyor. Yusuf Furkan gibi çok iş yapmayacaklar kaldı. Diğerleri yenilerle gençler. Ali Ay a bizim taraftar harici kimse dayanmıyor. Bende nefret ediyorum Kembo gibi. Yine söyleyeyim bu takım bu yönetim varken büyük ihtimalle küme düşer. İzlemeye devam edin.

  16
 4. Kadrodaki oyuncular para ödediğimiz oyuncular.Bunlarla ilgili yapılacak en doğru hareket bunlardan maksimum verim almak için plan,proje ve tutumlardır.
  DEDİKODU ile bu işler olmaz.
  TRANSFER ZAMANI GELİNCE GÖNDEREBİLİRSEN NE ALA,YOKSA MALIN DEĞERİNİ SIFIRLARSIN.

  Sen VAKIFA 20 YATAK-PLAZMA VS.TEMİN EDİLDİMİ,EDİLMEDİ İSE BURSASPOR AŞIĞI DEDİĞİN PATRONUN NE VERDİ VEYA VERECEK ONLARI YAZSANA.

 5. Bu tür haberlerin daha doğrusu dedikoduların kulübe zararı var. Profesyonel oyuncu parasını alır işini yapar. Bizimkisi parasını alıyor, hatta takımdaki en yüksek maaşı alıyor ama karşılığını vermiyor. Umarız kendini toparlar gitmeden 1-2 maç katkı sağlar. Yoksa hakikaten yazık bugünkü kurdan yıllık 8.5 milyon tl alıyor.

 6. Ben bu adamı canlı canlı izledim kaç defa. Kıçını kaldıramıyor. Kimse istemez bu adamı. Evet becerikli ama çok tembel. Klasik türk 🙂

 7. Bende onun aldığı paradan nefret ediyorum oyun disiplinine uzak lakayt bir oyuncu istemiyoruz dediler yine de üzerine alınmadı

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu