Kemal Güler “Bizi hedef gösteriyorlar!”

Kemal Güler’in Bursa.com’a yaptığı açıklamalar şöyle:

Başkan Ali Ay ile ben daha önce Bakambu transferini değerlendirmiş ve tüm ayrıntıları kendisine anlatmıştım. Fakat Ali Ay kürsüde Bakambu’nun Villarreal transferinden dolayı raporda yazıldığını ifade ettiği cümleleri kullandı. Ben de Başkan kürsüden indiğinde yanına gidip “Başkanım ben size daha önce bu transferin tüm bilgilerini verdim. İçeriği biliyorsunuz şimdi kürsüden neden bu şekilde bir açıklama yapıyorsunuz” dedim.

Ali Ay bana “Ben sadece raporda yazılanları okudum. İçeriğe her hangi bir yorum katmadım” dedi. Ben de bunun üzerine “Başkanım bizi bu açıklamanız ile ortaya atıyorsunuz. Tüm tepkileri üzerimize yönlendiriyorsunuz. Kulüpte profesyonel olarak çalışan ekibiniz var. Avukatlarınız var. Bir kez daha inceleyin bana hak vereceksiniz” dedim. Bu sefer de Başkan “Eğer bir hata yaptıysam bununla ilgili düzeltici bir açıklama yaparım” dedi.

Aramızda geçen tüm diyalog bunlardan ibarettir

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu