Kazım Özlüce’ye geldi!

Kadro dışı kalan futbolcuyla ilgili yöneltilen soru üzerine tecrübeli çalıştırıcı Şenol Güneş, “Kazım bizim gündemimizde olmadı. Ama eski halini biliyorum beğendiğim bir oyuncuydu. Ancak Bursaspor'da bekleneni verememiş. Kazanılabilir mi? Aldığım izlenim olumsuz. Şu anda nerede olduğunu dahi bilmiyoruz” dedi.

Basın toplantısından 10 dakika sonra Kazım, Özlüce Tesisleri'ne geldi. Tesise sekerek girmesi dikkatlerden kaçmayan futbolcunun, yönetimle bir araya geldiği ve geleceğinin masaya yatırıldığı öğrenildi.

Tecrübeli futbolcu, Özlüce'ye geldi yönetimle görüştükten sonra morali bozuk bir şekilde ayrıldı. 

 

Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'in Colin Kazım'ın nerede olduğunu bilmediğini açıklamasından tam 1 saat sonra Milli oyuncu ortaya çıktı.

 

Gönderilmesine kesin gözüyle bakılan tecrübeli futbolcu kulüp binasına girerek Başkan Recep Bölükbaşı ve yönetim kuruluyla bir toplantı yaptı.

 

Ardından tesisleri terk eden Colin Kazım'ın oldukça moralsiz olduğu gözlendi. Yeşil beyazlı yönetimin Kazım'a transfer görüşmeleri yapması için izin verdiği öğrenildi. 

 

 

 

 

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı