Kazanması gereken bizdik

Serdar; “ Üç puanı taraftarlarımıza armağan ediyoruz”

Başarılı defans oyuncumuz Serdar Aziz, 3-1 kazanılan Gençlerbirliği maçının ardından yaptığı açıklamada 3 puanı taraftarlarımıza hediye ettiklerini belirtti.

Serdar, medya mensuplarına şu açıklamaları yaptı;

“Maça hızlı başladık. Kendi sahamızda zaten böyle oynuyoruz. İçeride dışarıda çok iyi futbol oynuyoruz. İzleyenlere güzel futbol izletiyoruz. Bugün de öyle oldu. Rakibimiz savunma yaparak bir puan almaya geldiğini gösterdi.  Beklediğimiz bir anda gol yedik. Soyunma odasına 1-0 geride girdik. Hocamız ve takım arkadaşlarımız ile konuştuk. Birlik olduk. Maçı kazanacağımızı biliyorduk. İkinci yarıya da baskılı başladık. Kazanması gereken bizdik. Son dakikalarda da olsun kazandık. Taraftarlarımız bugün bize galibiyeti getirdiler. Müthiş destek verdiler. Onlara çok teşekkür ediyoruz. Üç puanı onlara hediye ediyoruz. İnşallah onları mahcup etmeyeceğiz. İnşallah böyle devam ederiz. “

Şamil: ‘’ Taraftarımızdan çok ciddi destek gördük’’

Tecrübeli orta saha oyuncumuz Şamil Çinaz, galibiyette taraftarlarımızın büyük rolü olduğunu belirtti. Şamil, maç hakkında şunları söyledi; “Güzel bir maç oldu. İlk yarı istediğimiz oyunu kuramadık. Soyunma odasında maçı kazanacağımıza inanıyorduk. Kenetlendik. İkinci yarı daha baskılı, dirençli, daha hedefe yönelik futbol sergiledik. Baskı kurduk ve sonucunu aldık. Çok güzel bir galibiyet oldu. Buradan özellikle taraftarlarımıza seslenmek istiyorum. Bugün çok ciddi bir destek gördük ve galibiyette taraftarlarımız önemli rol oynadılar. Onlara çok teşekkür ediyoruz.”

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu