Kazanamadık 0-0

Dk: 4’Sağ kanattan gelişen Bursaspor atağında kısa pasla topla buluşan Sercan Yıldırım ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak kademedeki oyuncular bu topu tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor. 

Dk: 6’Hızlı gelişen Osmanlıspor FK atağında ceza sahası içine topla ilerleyen Adrien Regattin pasını altıpasın sağındaki Aminu Umar’la buluşturuyor. Aminu Umar sağına çekip şutunu çekiyor ancak bu topu Harun Tekin tokatlıyor ve uzaklaştırıyor.

Dk: 7’Sol kanattan kazanılan serbest vuruş sonrası topun başına geçen Pablo Batalla ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu topu kaleci Hakan Arıkan kontrol ediyor. 

Dk: 11′Harun Tekin‘in uzaklaştırmaya çalıştığı topu kontrol eden Badou Ndiaye ceza sahası yayı önünde topla buluşuyor ve vuruşunu yapıyor ancak bu top kalenin üzerinden dışarı çıkıyor.

Dk: 17’Sol kanattan atılan pasla ceza sahası içinde topla buluşan Deniz Yılmaz kaleyi düşünüyor ve şutunu çekiyor. Savunmadan seken topu takip eden Şamil Cinaz gelişine vuruşunu yapıyor. Bu top kalenin üzerinden dışarı çıkıyor. 

Dk 18’Sol kanattan kazanılan serbest vuruş sonrası topun başına geçen Pablo Batalla ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak Numan Çürüksu yükseliyor ve bu topu kafa ile uzaklaştırıyor.

Dk: 24’Sol kanattan kazanılan köşe vuruşunda topun başına geçen Pablo Batalla ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak ön direkte Cheick Diabate bu topu kafa ile uzaklaştırıyor. 

Dk: 29’Orta alandan kazanılan serbest vuruş sonrası topun başına geçen Pablo Batalla ara pası ile topu Yonathan Del Valle ile buluşturuyor. Ceza sahası içinde topla buluşan Yonathan Del Valle altıpasın hemen yanından vuruşunu yapıyor ancak bu topu Hakan Arıkan taça tokatlıyor. 

Dk: 30’Ricardo Faty, Adrien Regattin’e yaptığı faul sonrası sarı kart ile cezalandırılıyor. 

Dk: 32’Serdar Kurtuluş, hızlı gelişen Osmanlıspor FK atağınında Adrien Regattin’e sert müdahale yapıyor. Avantaja bırakılan pozisyon sonrasında oyun duruyor ve hakem tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.

Dk: 34’Sol kanatta kısa pasla topla buluşan Adrien Regattin kaleyi düşünüyor ve şutunu çekiyor. Etkisiz giden topu kaleci Harun Tekin yatıyor ve kontrol ediyor. 

Dk: 50’Ceza sahası içinde topla buluşan Deniz Yılmaz kısa pası ile topu ceza sahası dışındaki Yonathan Del Valle ile buluşturuyor. Yonathan Del Valle ceza sahası dışından şutunu çekiyor ancak bu top yandan dışarı çıkıyor. 

Dk: 52’Pablo Batalla‘nın pası ile ceza sahası yayı önünde topla buluşan Şamil Cinaz bekletmeden sağ ayağı ile şutunu çekiyor ancak bu top kale direğinin yanından dışarı çıkıyor.

Dk: 55’Sol kanatta topla buluşan Adrien Regattin ceza sahası içine ortasını yapıyor. Altıpas önünde arka direğe yakın bölgeden topa hareketlenen Cheick Diabate kafa vuruşunu yapıyor. Cheick Diabate’nin bu vuruşunda Harun Tekin topu tokatlıyor. Seken topu takip eden Aminu Umar sol ayağı ile şutunu çekiyor ancak bu top kalenin üzerinden dışarı çıkıyor.

Dk: 58’Sağ kanatta uzaklaştırılmaya çalışılan topu kontrol eden Badou Ndiaye bu topu kısa pas ile ceza sahası dışı sağ çaprazdaki Aminu Umar ile buluşturuyor. Aminu Umar bekletmeden gelişine şutunu çekiyor. Bu top kalenin üzerinden dışarı çıkıyor. 

Dk: 60’Sol kanattan kazanılan serbest vuruş sonrası topun başına geçen Pablo Batalla bu duran topu paslaşarak kullanıyor. Kısa pası ile topu Yonathan Del Valle ile buluşturuyor. Ceza sahası dışı sol çaprazda topla buluşan Yonathan Del Valle şutunu çekiyor ancak bu top takım arkadaşı Deniz Yılmaz‘a çarpıp dışarı çıkıyor. 

Dk: 76’Sol kanattan gelişen atakta topla birlikte ceza sahası içine topla giren Aminu Umar kısa pası ile topu ceza sahası yayı önündeki Badou Ndiaye ile buluşturuyor. Badou Ndiaye topu kontrol ediyor ve topla birlikte ceza sahası içine giriyor. Penaltı noktasının hemen arkasından vuruşunu yapıyor ancak bu top savunmadaki Aziz Behich‘den geri dönüyor. 

86’Cristobal Jorquera, Adrien Regattin’e yaptığı sert müdahale sonrası sarı kart ile cezalandırılıyor.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu