Kazan be Bursaspor!

Bursaspor, bugün saat 14:00’te Beyoğlu Yeni Çarşı’yı Yüzüncü Yıl Atatürk Stadı’nda konuk edecek.

Karabük bölgesi B Klasmanı hakemi Taner Tuncer yöneteceği karşılaşmada  Tuncer’in yardımcılarını Mustafa Tosun ve Levent Yeşilyurt yapacak. Maçın 4. hakemi olarak Özer Özden görev alacak.

Bursaspor bugünkü karşılaşmayı taraftarının da vereceği destekle kazanıp hem 13 maçlık galibiyet hasretine son vermek hem de farkı eritmek istiyor.

Yeşil-beyazlı takımda 1 maç cezası kalan Çağatay Yılmaz ile birlikte 4 sarı kart cezalısı durumuna düşen ve U19 Milli Takımı’na giden Yiğit Fidan ve tedavisine devam edilen Hasan Sabri Karaca forma giyemeyecek.

6 maçlık cezası sona eren Mustafa Genç ise görev verilmesi halinde oynayabilecek.

55 gün sonra buluşuyorlar

13 haftadır galibiyet hasreti çeken Bursaspor, bugünkü Beyoğlu Yeni Çarşı maçıyla birlikte taraftarına da kavuşuyor. 16 Aralık’taki Diyarbekir maçının ardından 2 maç seyircisiz oynama cezası alan yeşil-beyazlılar 55 gün sonra buluşacağı taraftarının da desteğiyle kazanıp çifte sevinç yaşamak istiyor.

Sinan Bür yönetimi taraftarı tribüne çekmek için 7 maçlık mini kombine bilet kampanyası başlatırken, bilet fiyatlarında da indirime gitti. Yeşil-beyazlı taraftarın karşılaşmaya yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yeni yönetim trnsfer tahtasının adını bile ağzına almdı peki o zaman neden geldiniz burası sizin reklam yeriniz mi ? Bu topçularla sezon sonuna kadar bırak ligde kalmayı puan bile alamayacağımız orta da çokoprens en azından dava falan kovalalıyodu siz ne yapıyosunuz ey sinan dede??? Gazla mazla olmuyo bu işler

  29
  23
  1. @kara16 yorumuna yanıt olarak

   Kesinlikle. Hadi bu kadro bu maçı ittir kaktır bi ihtimal aldılar diyelim, küme düşmeme için bundan sonraki tüm maçları final havasında oynaması lazım. Takımda tahta açılmadığı için takviye yok, önceki maçlarda gram ümit yoktu ki, bundan sonrasına gaz verip ümit var olalım. Bugüne kadar hep yanlış seçimler yaptık, 2024 itibariyle aynı yanlış seçim alışkanlığımıza devam ediyoruz. Futbol eskisi gibi gaz ile değil artık para ile itibar ile oynanıyor maalesef..

  2. @kara16 yorumuna yanıt olarak

   Önceki yönetim zamanında sanki tahtanın kapanma sebebi de onlarmis gibi bağırıp çağıran o taraftar grubu artık kayboldu! İstedikleri oldu da ne değişti! Bilen var mı? Tahta yine kapalı, açma konusunda tık yok, sportif başarı yine yok! Maç sonu tabelada skor yine hep aleyhimize. Hey Texas lı kardeşler madem değişen bir şey olmayacaktı da niye avaz avaz bağırdınız! Oysa başarısızlığın iki nedeni vardı o değişmedi, 1.si tahta kapalı, 2.si Vakıfköy kökenli bu futbolcu kardeşlerimizin performans sorunu. Borclar mi?o durum zaten başlı başına bir sıkıntı! Demek boş boş bağırmadan önce temel sorunları iyi belirlemek gerekliydi! Olan, ortak değerimiz BURSASPOR A oluyor!

 2. Biz Recep ağayı neden gönderdik ? Transfer tahtasını acamayacak açabilecek bir yönetim talip olursa gelsin açsın diye . Transfer yapamayacaktiniz niye açtınız . Beddua ettiğiniz emin adanur kadar bile olamadınız en azından yanlış transfer de yapsa adamın niyeti belliydi .

  11
  2
  1. @Enes yorumuna yanıt olarak

   Olmadı işte anlasanıza yok oğlum öyle biri yok. Hani kim dedi bana bırakın tahtayı ben parçalarım diye. Paralar çok büyüdü bir kişi yapamaz bu işi aslında yaparda onlarda Bursasporlu değil. O yüzden destek verin olursa olur olmazsa alt ligdeyiz. Destek vermezseniz kesin alt ligteyiz.

   1
   1
  2. @Enes yorumuna yanıt olarak

   Bursasporumuza hep kazık kazık atanlara alıştık artık.

   Yuh be koca Bursa şehrinde kendine güvenen biri yokmu yasa, Rahmetli yazıcıdan SONRA. Ah be başkan keşke kendine iyi bakıp tedavi ettirseydin .
   Çok erken göç oldun bu fani dünyadan. Gerçi çilelerden kurtulmuş oldun. Mekanın cennet olsun İbrahim yazıcı .Seni hiçbir Zaman unutmayacağım !!!😢

 3. Bugün ve daha sonraki iç saha maçlarını sadece futbolcu kardeşlerimize bırakmayacağız.
  Bursaspor taraftarı olarak gücümüzü göstereceğiz.
  Gerekirse ayakları, gerekirse elleri, gerekirse beyinleri olacağız.
  Hep birlikte Bursaspor’u düzlüğe çıkaracağız.

  3
  7

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu