Kayode ne olacak?

Hasan Parlakay, Kayode konusuna açıklık getirdi.

Parlakay ‘Kayode şuan İspanya’da. Çok forma şansı bulamıyor. Önündeki forvet iyi oynuyor. Opsiyonlarımızdan bir tanesi. Olur olmaz bir şey diyemem. Mehmet Zeki Çelik de gündemde. Resmi bir hamle yapmadık fakat düşünüyoruz‘ dedi.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Düşün düşün b.ktur işin demişler.Bu yönetimden ne köy olur ne kasaba.Ne eldeki çöpleri çıkarabilirler ne de adam gibi transfer yapabilirler.Gider fenerin çöplerini alıp tabanca gibi transfer yaptık diye ovunurler.

    10
  2. Alın o zaman bu adamı, ne Sow’a 2 milyon euro vermek ne de Twumasiye 2m bonservis vermek akıl karı. Sağ bek ve orta sahayı es geçmeyin bu konu çok önemli hala iyi bir 8 numara yok elimizde.

  3. Bursaspor yönetiminin en büyük hatası çok konuşmak. Gazeteciyi, mikrofonu gören transfer konuşuyor. Süreci iyi yönetemiyorlar. Paran yok, alabileceğin en fazla iki oyuncu, onlarda bedelsiz veya kiralık. Ne konuşup duruyosun, alırız, düşünüyorüz, bakacağız vs…

  4. Benim hiç umudum yok bence transfer yapamıcaz en kötü bir kişi kiralarız oda allah bilir şans bizden yana olsa maddi bizden yana olmuyor maddi bizden yana olsa yönetim şaşırıyor anlamadım bu işi ben yolun sonu nereye gitçek böle hayırlısı artık

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu