Katar firmasıyla işbirliği görüşmesi

Bursaspor Altyapı Sorumlusu Görkem Akbaş bugün İstanbul'da önemli bir işbirliği toplantısına katılacak.

Görkem Akbaş Katar‘da faaliyet gösteren Aspire Academy yöneticileriyle işbirliği köprüsü kurma amacıyla bir araya gelecek. Kurulması planlanan işbirliği antrenör ve futbolcu değişim programının yanı sıra turnuva organizasyonlarını kapsıyor.

Görkem Akbaş bu bağlamda Bursaspor Futbol Akademisi‘nin yer aldığı Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri‘nin tanıtımını içeren dosyayı Katarlı yetkilerle paylaşacak. Dosyada ayrıca Bursaspor Futbol Akademisi‘nden yetişen futbolcuların tanıtım görselleri de yer alacak.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yine gelirler.İskender yer,Uludağ’a çıkar sonrada giderler.Bu takımda bu taraftar profili olduk a,şantiye halindeki stad oldukca kimse işbirliği yapmaz.

  29
  2
 2. LÜTFEN YENİ GELECEK YÖNETİME BIRAKIN BU İŞLERİ….A.AY yüzüne gözüne bulaştırır,KATAR değil ALMANYA ile yapın bu işleri ,katar bize ne katar…….

  20
  3
 3. Futbol’umuzun yüzü İngiltere’ye Almanya’ya dönük olmalı fakat mevcut şartları göz önüne alırsak düşüncesi bile güzel bir adım. Futbol ekonomisi anlamında katara genç futbolcularımızı tanıtmak önümüzü açabilir.

  5
  1
 4. HArika bir proje olur bence, futbolcular KATARA gezmeye giderler,
  Vakıfköyü komple yenilesinler başka bişey istemeyiz,

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu