Kasımpaşa Maçı Bilet Satış Programı

7 Aralık 2014 Pazar günü saat 13.30’da Bursa Atatürk Stadı’nda oynayacağımız Kasımpaşa maçının biletleri 3 Aralık 2014 Çarşamba günü saat 10.00 itibariyle satışa çıkacak.

– Biletler Bursa Atatürk Stadı Passolig Ana bilet gişesi, Heykel Nalbantoğlu Bursaspor Katlı Otoparkı, Merinos Stadı Bilet Satış Noktası,  www.passo.com.tr web sitesi, aktif satış noktaları ve N’Kolay satış noktalarından satılacaktır.

– N’Kolay satış noktları www.nkolay.com.tr adresinde yayınlanmaktadır.

– Kart başına en fazla 5 adet bilet satılacak olup, kart sahibi dışındaki 4 adet bilet hakkı Passolig kart sahiplerine www.passo.com.tradresinden gönderilmesi gerekmektedir.

– Cezalı Passolig Kartları dışındaki tüm Passolig Kartlarına bilet satışı gerçekleştirilecektir.

– Kulübümüzün almış olduğu tribün kapatma cezası nedeniyle Maraton Tribünü ve Kapalı Kale Arkası Tribününe bilet satışıyapılmayacaktır.

– Kulübümüzün almış olduğu ceza neticesinde Fenerbahçe müsabakasını Maraton ve Kapalı Kale Arkası Tribününden kombine veya bilet alarak izlemiş olan taraftarlarımız Kasımpaşa müsabakası için her hangi bir tribünden bilet alamayacaklardır.

– Kulübümüzün almış olduğu tribün kapatma cezası nedeniyle Engelli Tribünümüzün Kapalı Kale Arkası Tribününde bulunmasından dolayı engelli taraftarlarımız ve refakatçileri müsabakayı izleyemeyeceklerdir.

 

 

Bilet Fiyatları ise şöyle;

VIP Tribünü 1.Sıra: 250, 00 TL

VIP Tribünü 2….6.Sıra: 175,00 TL

KAPALI A-B-C, VIP C Tribünü:100,00 TL

MARATON Tribünü: Ceza nedeniyle satış yapılmamaktadır.

KAPALI KALE ARKASI Tribünü: Ceza nedeniyle satış yapılmamaktadır.

AÇIK KALE ARKASI Tribünü: 10,00 TL

MİSAFİR Tribünü: 13,00 TL

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu