Kasımpaşa Bursaspor’dan özür diledi!

Kasımpaşa Spor Kulübü, Bursaspor ile oynanan karşılaşmada bir sağlık görevlisinin yaptığı paylaşım nedeniyle özür diledi.

Kulübün instagram hesabından yapılan paylaşım şöyle;

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Helal olsun Kasımpaşa’ya.Belki kulübün tarihini hiç etmişler ama karakterleri hala yerlerinde sapasağlam duruyor.Tesekkur ederiz Kasımpaşa.

  122
 2. Geçen psikoloğa gittim, derdimi anlatıyorum. Adam dedi Abi sende Bursasporofobi var. Bende dedim öyle bir hastalık mı vardı? Son 3 yıldır Bursa da yaşanan en yaygın hastalıklardanmış. Kimi hastalarda maç izlememe , kimilerinde maç izlerken korkma , Şampiyon bir klüp olan Bursasporun küme düşmemeyi garantilemesi halinde sevinme gibi belirtileri varmış. Sizde dikkat edin kendinize. (İroni olduğunu anlamayıp – liyeceklere not)

  108
  14
  1. @TSMBursa yorumuna yanıt olarak

   Bende de aliayaforosfobi var belirtileri herkez sana para yok diye söyleniyormuş boş arsalara bakınca ali ayın çiftliği yazısını görüyormuşsun

 3. Teşekkürler, böyle karaktersizlik timsali yvşğa bakıpta zaten Kasımpaşaya kızılmaz o ayrıda. densizin herifin teki benim MÜBAREK BURSAM için öyle böyle demiş kimin umrunda. Biz ebedi OSMANLI TORUNUYUZ onun gibi yvşklarda ebedi kahpe bizans.

  40
  4
  1. @16spor yorumuna yanıt olarak

   Konuyu böyle sığ bir noktaya çekmenin ne anlamı var? Belli ki tarih bilgin epey kıt, böyle büyük topların altına girme. Üzerim seni

   4
   9
 4. valla helal olsun yönetimlerine çok düşünceli insanlar kardeş takım dediğiniz trabzon böyle birşey yapmazdı

  15
  19
 5. Bursa spor layik oldugu bir alt kümeye gitmesi ne az kaldı inşaallah futbolcularını döven bir taraftar grubunun profesyonel ligde tutulması cok anlamsız … Saygılar

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu