Karşınızda çocuk yok!

Teknik Direktör Şenol Güneş’in kadroda görmek istemediği ve “Birinci kalecim Harun Tekin ve yabancı hakkımızı da yedek kaleciden yana kullanmak istemiyoruz” açıklamasıyla birlikte Sebastien Frey Kartepe Kampı’na katılsa da birçok çalışmada yer alamamıştı. Bu konu ile ilgili açıklamada bulunan Fransız futbolcunun menajeri Erk Toros, yönetimin tavrını sert bir dille eleştirdi. Yeşil Beyazlı kulüple görüşme yaptıklarını ifade eden Toros; “Bana ‘sözleşmeyi feshedin’ dediler. Oyuncunun 2 yıllık anlaşması var, niye böyle bir şey yapsın? Sözleşme feshedilecekse bunun belirli bir karşılığı olmalı” dedi. “Yöneticiler bu işi hobi olarak yapıyor ancak biz profesyoneliz” ifadesini kullanan Erk Toros; “Oyuncuyu kampta yıldırmaya çalışmak, takımla antrenmanlara almayıp düz koşu yaptırmak garip davranışlar. İstemiyorsanız söylersiniz, karşılıklı oturulup konuşulur ve ortak noktada birleşilir. Bu hareketler gerçekten amatörce ve Türkiye’de şampiyon olmuş bir kulübün yöneticilerine yakışmayan tavırlar. Yöneticiler günün birinde gidecek ama Bursaspor bu durumdan zarar görecek. Böyle büyük bir kulübü bu duruma getirmeye kimsenin hakkı yok” açıklamasını yaptı.

 

Güneş’i de anlayamıyorum

Teknik Direktör Şenol Güneş’in tavrına anlam veremediğini ifade eden Erk Toros; “Frey’i kazanma yoluna gitmedi. Sonuçta kendisi de futboldan geldi. Karşılıklı oturup konuşulabilirdi ancak Şenol Güneş bu yolu seçmedi” dedi.

 

Daum yanlıştı

“Frey ve Taiwo’ya bakılacağına ilk önce Christoph Daum seçimine bakılsın” ifadesini kullanan Erk Toros, “Çok yanlış bir hamleydi. En başından bu yana söylemiştik” dedi.

 

Frey iyiydi

Sebastien Frey’in geçen sezon başarılı maçlar çıkardığını sözlerine ekleyen Erk Toros; “Bursaspor geçen sezon takım halinde kötü performans sergiledi. Sezon başında Frey biraz bocaladı ardından birçok maçta iyi performans gösterdi” yorumunda bulundu.

 

Şampiyonluk için gelmiştik

Sebastien Frey’in kariyerinin tartışılmaz olduğunu söyleyen Erk Toros; “Geçen sezon başında şampiyonluğa oynayacak bir takım olduğu için Bursaspor’u seçtik. Ancak birçok şey kötü gitti. Bunun sorumlusu da Frey değil” ifadesini kullandı.

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı