Karmaşa yaşandı!

Badji Bursa'ya ayak bastı araya Ankaragücü girdi.

Başkent ekibi hem tecrübeli futbolcuya hem de bonrservis için Anderlecht’e daha fazla para önerdi. Belçika kulübü yaşanan bu gelişme sonrası işi uzatırken, gece 24.00’te pes etti ve her iki oyuncu da 03.00’te Afyon kampına katıldı.

Bursaspor dün Aytaç Kara, Stephane Badji ve Atanasov gibi isimlerle Afyon’da resmi sözleşme imzaladı. Ancak Badji‘nin transferi filmleri aratmayacak türdendi. Bursaspor uzun zamandır görüşme halinde olduğu tecrübeli futbolcu önceki gün sağlık kontrolünden geçmek için kente geldi. Ancak ardından yaşananlar ise oldukça dikkat çekiciydi. Badji, Bursa’ya adım atar atmaz araya Spor Toto Süper Lig‘e yeni çıkan Ankaragücü girdi.

KARMAŞA YAŞANDI

Başkent temsilcisinin yönetimi, hem Badji’ye daha yüksek bir rakam önerdi, hem de Anderlecht’e daha fazla bonservis teklif etti. Gün içerisinde bu olayın karmaşası yaşanırken, Anderlecht kulübe de göndereceği evraklar için işi ağırdan almaya başardı. Bursaspor Kulübü de gündüz saatlerinde Aytaç Kara’nın transferini resmen açıklarken, Badji için yaşanan bu olay nedeniyle böyle bir ifade kullanamadı.
NELER YAPIYORSUN KARDEŞ!

Anderlecht kulübü Brezilya ve Belçika arasında oynanan Dünya Kupası maçını gerekçe göstererek evrağı göndermezken, Başkan Ali Ay, Aytaç ve Badji‘yle tesislerde bekledi. Badji’nin ‘Ben Bursaspor’da oynamak istiyorum‘ şeklindeki kararlı duruşunun ardından pes eden Andelecht kulübü, gece geç saatlerde evrağı gönderdi. Badji ve Aytaç ile gece saat 24.00’te Bursa’dan hareket ederek 03.00’te Afyon kampına dahil oldu. Bu arada Bursaspor yönetiminin kardeş Ankaragücü‘nün yapmış olduğu bu tavırdan oldukça rahatsız olduğu belirtildi.

27 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Kadir yorumuna yanıt olarak

   Kimsenin bişeyi bölmeye çalıştığı yok adam bursaya geldikten sonra yapılmaması gereken bir davranış sadece

   106
   2
   1. @Ertan İşcan yorumuna yanıt olarak

    Burada yanlış yapan Anderlecht.Büyük ihtimalle , daha fazla para kazanmak için Ankaragücü yönetimine biz Badji’yi Bursa’ya verdik demediler. Ankaragücü’de haliyle talip olmuş olabilir.Kimse Kardeş kulübe sallamasın.Burada etiği asıl çiğneyen Anderlecht bana göre.Ankaragücü değil.

    22
    14
  1. @Pablo10batalla yorumuna yanıt olarak

   Tek ve gerçek dost Trabzon. Adamlar kaç kere kümede bıraktılar bizi. Onlara borcumuz çok. Trabzonu severim ve tek geçerim. Laf değil icraatı her zaman gösteriyorlar sağ olsunlar. Kıyakları unutulmaz.

   1
   4
  2. @Pablo10batalla yorumuna yanıt olarak

   Bursankara diyorsun da gel bakalım Ankara ya ankaralılar ne diyorlar. Ne Bursa ne ne Bursaspor çok umurlarında. Hele 16 plakaya nasıl muamele ettiklerini gör. Sempati tamam da fantaziye gerek yok.

   3
   4
  3. @Pablo10batalla yorumuna yanıt olarak

   Bırak bu işleri dostum. Ankaralıların ne bursa atkısına ne bursa plakasına saygısı sempatisi yok. Ayrıca işin içine para çıkar girdi mi bizim taraftar bile birbirini unutur. Toz pembe hayal dünyasından çıkın uyanık olum biraz .

   4
   3
  1. @Dürbünlü yorumuna yanıt olarak

   Aynen katılıyorum. Adamlar senelerdir bize hep kıyak yaptı ama hiç bunun reklamını yapmadı. Bu kuple ilişkileri sıklaştırsak, Türkiye’de şampiyonu biz belirleriz.

 1. Yönetimdeki tanıdıklarımdan aldığım duyumlara göre kombinelere olan ilginin çok az olmasından kaynaklı bir indirime gidileceğini belirtti. Kombine alacakları bence bekleyin ve indirime girince alın. Benden tavsiye karar sizin.

  5
  50
   1. @Gio yorumuna yanıt olarak

    Dediğin yerler (texas, maraton, güney kale arkası) ucuz bende biliyorum haklısın ama batı alt ve vip de indirime gidilecek. Kusura bakma ama indirimi ben istemedim yönetim yapıyormuş. Bursasporluyum demesin falan bu konuyla ölçülemez.

    3
    2
 2. Kardeş takım saçmalığını görüyorsunuz.ne kardeşi bunlar olsa olsa bit yavrusu.başka futbolcu kalmamış gibi bu oyunları yapıyor bit yavruları…

  4
  3
 3. Bursaspor Ankaragücü dostluğu tribün dostluğudur. Ankaragücü yönetiminin davranışı etik değildir. Bu haberin yapılma amacı tribün dostluğuna nifak sokmak değil, etik olmayan davranış sergileyen bir kulübün ifşasıdır. Ankaragücü yönetimi bir anadolu kulübü olmasına rağmen istanbulvari bir hamle yapmayı denemiştir ve başarısız olmuştur.

 4. demek ki neymiş yönetimler arasında böyle şeyler olabiliyormuş kardeş ankaragücü taraftarı onlardan transfer yaptığımız zaman bize kızıyorlardı kardeşlik taraftar arasında yönetimlerin yaptıkları taraftarı bağlamaz

 5. Bizim taraftar resmen saf. Ankara da yaşadığımdan biliyorum; ne ankaralıların ne de ankaragücülerin Bursaspor umurlarında değil. Burada doğru dürüst hiçbir farklı plakaya saygı dıyulmaz hoşgörü gösterilmez , heleki 16 plakaya. Biz zaten hep bu aşırı saflığımız yüzünden bu hallere düştük. Ayrıca bu futbol ve işin ucunda para var. Şaşırmamak lazım.

 6. Şu paralara şu kombinleri almıyorsunuz ama klavye başında ahkam kesmekte üstünüze yok. Her yerde en büyük biziz demeyi biliyorsunuz ama klübe maddi olarak destek vermeye gelince klavye kahramanları kül kedisi gibi bal kabağına dönüşüyor. Sevdamıza sahip çıkıyoruz Ali ayı istemiyoruz falanda demeyin. Hatta maçlarada gelmeyin hepinize yazıklar olsun. Ben kombineler satışa açıldığında her sene olduğu gibi kombinemi yeniledim formalar çıkınca formamıda alırım maddi olarak desteğim bittiği zaman maçlarda takımıma destek çıkar sevdamı sahiplenirim. Ama sizede tavsiyem siz sadece burda kalın oraya gelip sevdamıza zarar vermeyin.

 7. Kombineleri alın artık 200tl hiçbişey değil, bu ne kardeşim hayret bişey 200tlye sudan ucuz kombine alın şu kombineleri…

  1
  2

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu