Karlo Vragovic: Taraftarımızı mutlu görmek istiyorum!

Bandırma Kırmızı maçı hakkında Bursasporluyuz’a konuşan Karlo Vragovic”Evet gerçekten çok zor bir maçtı fakat zor geçeceğini biliyorduk. İyi bir takımlar ancak biz daha avantajlıydık ve bu avantajı kullanmayı bildik. Oyunun sonunda karakterimizi ortaya koyduk ve maçı kazanmayı bildik. Hakettiğimizi düşünüyorum. Bursaspor adına önemli bir galibiyetti. Bugun kupada yarı final maçına çıkıyoruz. Finale kalabilmek icin elimizden gelen her şeyi yapacağız. Bence takım olarak bunu yapacak gücümüz var”, dedi

Maçı uzatan sayıyı atmanın nasıl bir duygu oldugu sorusuna ise Karlo, “İnanılmaz bir duyguydu. Fakat buna benzer durumları 11 yaşımdan beri yaşıyorum. Basket atmak benim işim. Kazanmayı cok istiyorum. Bunun için elimden gelen her şeyi yapıyorum. Her maç sonrası takımımı ve bize Sonay destek veren taraftarımızı galibiyeti kutlarken görmek istiyorum” şeklinde konuştu.

Bursasporluyuz.org

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu