Karlo Vragovic: Bursaspor forması ve bayrağı için savaşacağız

Bursasporluyuz.org‘a konuşan Karlo Vragovic, ” Sonunda tüm sezondur beklediğimiz playoff serisi başlıyor. Sezon başından beri playofflara kalabilmek için sıkı çalıştık. Takımımızın playofflara hazır olduğunu düşünüyorum.”, şeklinde konuştu.

Afyon Belediyespor ile daha önce birçok maçta karşılaştıklarını belirten Karlo, ” Rakibimizi çok iyi tanıyoruz. Gerçekten güçlü bir takım. Bizim açımızdan zor bir seri olacak ancak kazanmak ve bir sonraki raunda geçebilmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Onlarla sezon boyunca 4 kere oynadık. Heyecanımızı koruyup, soğukkanlı oynamalıyız. Çünkü bu seri tek maçtan oluşmuyor. 3 maçı kazanan bir üst tura çıkabiliyor. Serinin sorunda turu geçeceğimize inancım tam ”, ifadelerini kullandı. 

‘Bursaspor forması ve bayrağı için savaşacağız’

Tüm sezon boyunca yanımızda olan taraftarımıza çok teşekkür ediyorum. Onlar her zaman bize positif enerji verdi. Onların şunu bilmesini istiyorum. Bursaspor forması ve bayrağı için savaşacağız.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu