Karlo Vragovic “Ben her zaman Timsahım”

Bursaspor Basketbol Takımında yıllarca forma giyen ve sezon başında yolların ayrıldığı Karlo Vragovic Bursasporluyuz.org'a dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Romanya ekibi Steua Bükreş‘e transfer olan Karlo Vragovic Bursa‘nın her zaman kalbinde olacağını ifade etti. Bursa‘yı çek sevdiğini belirten KarloBursaspor‘a bugüne kadar bana kattıkları ve Bursa halkına beni içlerinden biri olarak gördüğü için çok teşekkür ediyorum. Bursa benim için çok şey ifade ediyor. Kısa konuşacağım. Teksas‘ı, Bursa‘yı, ve Bursa‘da yasayan insanları çok seviyorum. Nerede olursam olayım Bursa her zaman kalbimde olacak. Sonuçta bir kez Timsah olan, her zaman Timsahtır” dedi.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Apolitik yorumuna yanıt olarak

   Arkadaslar,çoğunuzun duygusal bağlarla ve art niyet taşımadan keşke kalsaydı dediginizin farkındayım.Ancak basketbolda,futboldan farklı olarak yabancı sınırı var.Bundan dolayı dediğiniz şey mümkün değil.Bilin isterim.

 1. Bizi süper lige çıkaran karlo ve brovnjiak bu kadroda olmalıydı bench ten hiç faydalanamıyoruz ikisi olsaydı enazından takıma her maç sayı katkıları olurdu..

  10
  19
  1. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

   Yabancı sınırlamasından dolayı kadroda olmalarının imkanı yoktu. Yoksa tabiki kenardan gelip katkı sağlayabilecek oyuncular ama kural gereği yapılabilecek birşey yok.

 2. ‘Bir kez timsah olan,her zaman TİMSAH’tır,diye ifade eden vefakar KARLO bizde seni seviyoruz.
  Amma o sözüne uygun olmayan davranışlara sahip ‘VEFA, ismini ancak semt ismi olarak dimağına zerkedenler varya olsun be sağlık olsun sizler varsınız ya sağolun,varolun.Sağlık ve başarılar KARLO

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu