Karlo taraftara çağrıda bulundu!

Basketbol Durmazlar Basketbol Takımı'nın başarılı oyuncularından Karlo Vragovic, sosyal medya hesabından taraftara çağrıda bulundu.

Karlo Vragovic’in İnstagram hesabından paylaşımı paylaşımı şu şekilde:

Birkaç gün içerisinde yeni sezon başlayacak. Bu konu ile ilgili birkaç bir şey söylemek istiyorum. Geçtiğimiz sezon hem benim için hemde kulübüm için mükemmel bir tecrübeydi. Şahane işler yaptık ve bu fotoğraf bize bunu gösteriyor. Bu sezon daha zor geçecek. Bu sene bizden beklentiler ve hedefler çok daha büyük. Çok güzel günler bizi bekleyecek ancak bazı zamanlarda üzülebiliriz. Yenmek ve yenilmek bu sporun içerisinde olan şeyler. Ancak size şunu sözünü veriyorum, ben ve takım arkadaşlarım sonuna kadar mücadele edeceğiz. Kolay olmayacak ancak Teksas’ın desteğiyle bunu başaracağız. Geçen sezondaki gibi tek vücut olalım. Siz ve biz! Çünkü beraber olursak büyük işler başarabiliriz.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Arkadaşlar sadece salona gelmekle olmuyor.Rica ediyorum yabancı madde atmayalim ve küfür etmeyelim.Tum sporlar bizlerle güzel.Bos salonlarda hiçbir takım maç oynamak istemez.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu