Kariyerine güzel bir başlangıç yapsın

Bursaspor'un genç oyuncuları Yusuf Erdoğan ve Furkan Soyalp, Fransız Teknik Direktör Paul Le Guen'in takımın başından ayrılmasının ardından göreve gelen Mustafa Er için çok sevindiklerini söylediler.

O bizim hocamız ama önce abimiz‘ diyen Yusuf ve Furkan, şu görüşte birleşti: ‘Kardeşler, abilerini hiç bir zaman üzmezler. Biz de onun bu onurlu görevinde yüzünü kara çıkarmamak için çalışacağız.

Göztepe maçıyla birlikte yeni bir başlangıç yapmak istediklerini anlatan Yusuf, ‘Mustafa hoca için şunu söyleyebilirim; evet bizim hocamız ama öncelikle abimiz gibi.

O yüzden kardeşler abilerini hiç bir zaman üzmezler. Biz de onun bu onurlu görevinde yüzünü kara çıkarmamak için çalışacağız. Kariyerine güzel bir başlangıç yapmasını istiyoruz‘ dedi.
Bize çok güveniyor

Mustafa Er’in kendisinde ayrı bir yeri olduğunu dile getiren Furkan da, ‘Mustafa hoca zaten tanıdığımız bir isim. Geçen sezon Trabzonspor maçında başımızdaydı.

Sezon başından bu yana da beraber çalışıyoruz. Umarım hakkında hayırlısı olur. Kendisi bizlere güvenen bir abi gibi hocamız. İnşallah hep beraber başarılı oluruz o da bu süreçten güzel çıkar ve kariyerine daha iyi bir şekilde devam eder.

Onu bir teknik adamdan çok abimiz olarak görüyoruz ve hep beraber başarılı olmak istiyoruz‘ diye konuştu.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İKİSİNİ TOPLASAN BİR YUSUF YAZICI ETMEZ .. ABDULKADİR ÖMÜR 18 YAŞINDA BİZİMKİLER 25 OLDU ARTIK EMEKLİ OLACAKLAR HEP PATLAMA BEKLİYORUZ… BEN YAŞLANDIM BEKLEMEKTEN .. BU TAKIM DÜŞSÜN IZDIRAPTAN KURTULALIM DÜNYANIN PARASINI VERDİK YABANCI HOCALARA FUTBOLCULARA ….
  SATMADIK ARAZİ KALMİYCAK BURSADA

  9
  54
  1. @BR yorumuna yanıt olarak

   Ne deysun daa uşağım yosam sen haa buraları ćömlekçi felan mı sandın seni şaşkın hamsi kafali seni hele bi dur bekayiim senin haçen memleket nere

  2. @BR yorumuna yanıt olarak

   Senin dediğin o Müslüm isim Yusuf oradayken forma bulamazdı..yusufla o.malum.ismi karıştırıyorsun bay Trabzonlu..ikisidediğin..geleceğin..yıldızı..yazmadan..önce. kelimelere ..dikkat.et eğerki bursasporluysan
   .

   5
   3
 2. FURKAN ve YUSUF kardeşlerim, sizlere tavsiyem artık bu kuüp için, bu forma için sorumluluk alın,
  antrenmanda yabancılar nasıl çalışıyorsa, size daha fazlasını çalışın, antrenmanda nasıl işini ciddi yapıyorlarsa
  siz daha da ciddi yapın, hocanızın tüm istediklerini uygulayın, yetmiyor antrenman sonlarında
  özellikleriniz ve mevkilerinize göre ek çalışma yapın, şut, pas, dripling, gibi çalışmalar,
  maçta da size 5 dk. bile süre verilse sanki 90 dk. saha çıkıyormuş gibi ciddiyetle çıkıp,
  görev verilen süre zarfında o 5 dk. da bile sahada farkınızı hissettrin, ve oyuna katkınız olsun,
  takımın havasını değiştirin, sizden artık bir tık daha fazla taşın altına gövdenizi koymanızı bekliyoruz,
  hakedin artık bu formayı, bu taraftar da size hakettiğiniz değeri verecektir

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı