Kardeşten Vefa Ziyareti!..

Ankara'dan gelen Ankaragücü taraftarları, kanser teşhisi konulan Fehmizat Bayraktar'ı, Fatih Sultan Mehmet Bulvarı'ndaki evinde ziyaret ederek, geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bayraktar, "Bursaspor ile Ankaragücü taraftarları arasındaki dostluğu spor kamuoyunda bilmeyen yok. Bunun temelini de yıllar öncesi şehit olan kardeşim Abdülkerim Bayraktar atmıştı. O gün bugün Bursa-Ankara kardeşliği ile dünyaya mesaj veren iki kulübün dostlarıyız biz. Bunun için bu ziyaretin benim için anlamı daha büyük" diye konuştu.

Şubattan beri hastalık süreci geçirdiğini, ayak ağrıları artınca doktorlar tarafından kanser teşhisi konulduğunu ifade eden Bayraktar, "En büyük kitle 11 santimetreyle böbreğimdeydi. Bu nedenle de böbreğimi aldılar. Ayağımdaki kitle nedeniyle zayıflayan kaslarım oturduğum yerde ayağımın kırılmasına neden oldu. Kırık ameliyatının ardından ayağımdaki kitle 16 Haziran'da alındı. Ayağımda hala birkaç kitle daha bulunuyor. Yakın zamanda yapılacak ışın tedavisiyle de bunlardan inşallah kurtulacağım" ifadesini kullandı.

Bayraktar, "Bursasporlu ve Ankaragücülü arkadaşlarım beni hiç yalnız bırakmadı. Sevgi, ilgi şefkat ve arkadaşlık duygusunu en iyi şekilde görmüş oldum. Ankara'dan gelen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Bursa-Ankara kardeşliği hiç bitmeyecek" değerlendirmesinde bulundu.

Ankaragücü taraftarı İlhan Özsağlam da ziyaret dolayısıyla çok mutlu olduklarını ve her zaman Bursaspor'un ve Bursasporlu taraftarların yanında olduklarını belirtti.

 

Kaynak:Medyaspor

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu