Kararı Bursaspor verecek

Bursaspor'un başarılı futbolcusu İbrahim Öztürk, transfer görüşmelerinin sürdüğünü ancak en son kararı kulübün vereceğini söyledi. Trabzonspor ve Beşiktaş'tan teklif aldığını doğrulayan Öztürk, Yeşil Beyazlı takımla 1 yıl daha sözleşmesinin olduğunu hatırlatarak "Şu anda siz ne biliyorsanız ben de onu biliyorum. Ancak teklifler var. Kulübümle görüşmeler oluyor. Ciddi bir rakam verirlerse ve bunda Bursaspor Kulübü kârlı çıkarsa giderim." dedi.

GÜZEL GÜNLER GEÇİRDİM

Bursaspor’la büyük başarılar elde ettiğini belirten Öztürk konuşmasına şöyle devam etti: "Sonuçta profesyonel futbolcuyuz. Bursaspor'la dolu dolu çok güzel 3 yıl yaşadım. Dediğim gibi kulübün menfaatleri çok önemli. Zaten beni isteyen kulüplerin sözleşmem gereği kulübümü ikna etmesi gerekiyor. Bunun için de şu anda beklemedeyiz. Bugün burada, yarın başka yerde olabilirsiniz. Bu futbolun içinde olan şeyler." dedi. Bursaspor, İbrahim Öztürk'ün gitmesi halinde daha önce anlaşmaya vardığı Michael Chretien Basser’i renklerine katacak

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu