Karaman “Sadece Bursaspor!”

Hikmet Karaman, sadece Bursaspor'un hedefi ve imkanları varken kendisine takım emanet ettiğini söyledi.

Karaman, “Kimse bana ‘Al şampiyonluğa oynat’ demedi. Hedefi olan bir Bursaspor‘u çalıştırdım ve onları da 4. yaptım. Benim en büyük hatam her isteyen takıma gitmem. Kimse de bana ‘al şu takımı şampiyonluğa oynat’ diye ekip vermedi. En alt sırada aldığım takımları 5 sıra yukarı çıkardım. Zaten şampiyonluğa oynamak da bununla eş değer” ifadelerini kullandı.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

   en son bursa da jimnastiği 3-0 yendiğimiz maçta hikmet hoca vardı takımın başında 5 lik -6 lık maçtı ama yinede dağıtmıştık jimnastiği ne keyif almıştım o maçta.

   59
   2
   1. @SUPPORTER yorumuna yanıt olarak

    ne demezsin!
    döneminde şu an ismini hatırlayamadığım italyadan ünlü bir siyahi sol bek almıştık. 1-2 sezon hiç oynamamış bir adamı bir defa bile antrenmana çıkarmadan ilk on bire koyarak hem futbolcuyu, hem kendini komik duruma düşürmüştü diye hatırlıyorum.
    aslında hiç takdir etmediğim halde bile, karamanın futbolu senden de benden de daha iyi bildiğine inanırım. eğer bir hocadan başarı bekleniyorsa arkasında durulması taraftarıyım.
    ama maalesef bizim ülkemizde, özelliklede bursa da bu işler böyle olmuyor.
    adam gelsin. art arda 2-3 mağlubiyet alsa söylenecek şu. ”10 TANE HİKMET EDER! HİKMET’TE HOCA MI YA!”

    11
    8
    1. @köşe vuruşu yorumuna yanıt olarak

     Merhaba dostum
     Taye taiwo dan bahsediyorsun. Erkan Korustan döneminde hikmet hocaya danisilmadan kamp yaparken alınmisti. Yıldız oyuncular diye oynatmak zorunda bırakıldı. Bunu Hikmet Hocanın kararı gibi hiç bir zaman görmedim. O dönem Hikmet Hoca ile çalışmak istemeyen Korustan yonetimi yaz kampında olay çıkartıp zaten hoca ile yollarını ayiracaklarini açık bir şekilde dile getirmişti. Taraftar tepkisinden bir süre kaldı Hikmet Hoca ve yollar ayrildi.

 1. KEŞKE TEKNİK,TAKTİK,OYUN PLANI,OYNANAN OYUNU OKUMA,MORAL MOTİVASYON,DOĞRU KADRO VE DEĞİŞİKLİLER YAPABİLME ADINA HİÇ BİR KATKISI OLMAYAN İBONUN YERİNE KARAMAN OLSAYDI…

  41
  4
 2. Hocam sen zamansız geldin Bursaspor a eğer Şampiyon başkanla beraber çalışsaydın Şampiyon olamasak bile ilk 3 te olurduk Şampiyonluk kovalardık ama o saygısız başkanın sana saygısızca nasıl davrandığını ben canlı gördüm o şahıs zaten Bursaspor’u da mafetti..Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın onu..
  Hiç unutmam Batalla ve 10 altyapı oyuncumuzla Ankara nasıl futbol oynattığını..sağol
  Hakkını helal et..birgün inşallah yine buluşur 2.Şampiyonluğu seninle yaşarız…

  16
  3
 3. Hikmet Karaman, rahmetli şampiyon başkanımız İbrahim Yazıcı, nın güvendiği ve takımın başına geçirdiği hoca idi.Ama maalesef rahmetli öldükten sonra taraftar hocaya sahip çıkmadı. (ligi4. bitirmesine rağmen). İddia ediyorum Hikmet hoca bugün göreve getirilsin.takım %100 süperlige çıkar.

  10
 4. Camia ya uygun sürekli burdan dedik üzülmez ile olmaz sürekli eleştiriyoruz hoca beğenmemekle bu iş olunmaz dendi ama bir türlü özümüze dönemedik kendi camiamızdan gelen altyapıyı bilen buna göre kadro kurup oynatabilcek kişilerle devam edemedik Mustafa er, ender alkan, baliç sportif direktör farklı hoca farklı, ama kimse en kötü durumda 1 yıl daha bu ligde kalırsak nasıl bu takımı ayakta tutarız ne yapmamız gerekir yok , Allah korurda tutunuruz yukarlara çıkarız İnşallah.

  9
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu