Karaman maç gecesi yaşananları anlattı!

Orduspor maçına Başkan İbrahim Yazıcı’nın gelmeyeceğini ancak son anda kendisini uçakta gördüklerini belirten Teknik Direktör Hikmet Karaman, ”En son Antalyaspor maçından sonra da Başkanın yanına gitmiştik. Orada yaşamış olduğu şeyler vardı. Ordu’ya da birlikte gittik. Başkan gelmeyecekti biz öyle biliyorduk ama son anda kendisini uçakta gördük. Uçaktan beraber indik önden. Uçakta bir ara gözüm ilişti; uyuyordu. Normalde daha önceki seyahatlerimizde daha dinç gözüküyordu, ama bu sefer hep uykuluydu. Sonra indik beraber yürüdük. ‘Hikmet diazem aldım, uzun zamandır kullanmıyordum. Gol oluyor, atıyoruz, yiyoruz hiç oralı bile olmuyorum. Devre arası aşağıya inmişim hiç bir şey hatırlamıyorum” dedi.

 

“BAŞKANIM İÇME ŞU KOLAYI DEDİM”

Uçaktan indikten sonra Başkan Yazıcı’nın kafeteryaya yöneldiğini söyleyen Karaman, “Kendisini nasıl hissettiğini sordum. ‘İyiyim iyiyim’ dedi. ‘Hadi Özgen’e gidelim’ dedi. ‘Başkanım ben analiz yapacağım, teknik ekiple maçı bir daha izleyeceğiz, hatalarımızı, eksiklerimizi onları çalışacağız, sabah 6-7′ye kadar sürer’ dedim. Zaten indiğimizde saat 03.00′e geliyordu. O ara kafetaryaya doğru yöneldi. Ben de yanında gittim. Sonra arkadan Necmettin bey (Kocaman) geldi. O arada bir kola istedi, bir de bir börek. Başkanım içme şu kolayı dedim, saat geç, kafeteryada daha hafif şeyler olur. Kızdı bize böyle deyince. ‘Ya siz gidin işinizi yapın’ dedi. Biz otobüse bindik gittik. Sabah 6′mıydı neydi analizi bitirdik. Yukarı çıktık, üstümüzü değiştirdik. Süha beyle çıktı” şeklinde konuştu.

 

“BİRİSİ TELEFON EDER”

O gece analizi yaptıktan sonra İstanbul’a gittiklerini belirten Karaman, “İnsan birisi telefon eder, bir şey söyler. İstanbul’a gittik. Sonra yöneticileri aradım, doktorla görüştük, ‘Durumu iyi dualarınızı bekliyoruz’ dediler. Sonra doğru dürüst bilgi gelmeyince atladık geldik. Nihayetinde, burada uzaktan baktığında nefes alıp verdiğini görüyoruz, vücudu gayet güzel ama içeriğini bilmiyoruz. İnşallah Allah’ım güzel haberleri bize verir. Başkanımızı güçlü bir şekilde bize geri verir” diye konuştu.

 

havadis16.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı