Karaloğlu’na Bursaspor’dan ziyaret

Başkan Ali Ay ziyarette yaptığı açıklamada kentte çok güzel bir sinerji yakalandığını ifade ederek, Bursaspor’u layık olduğu yere çıkaracağız dedi.

 

BAŞKAN ALİ AY: ‘’ VALİMİZ BURSASPOR İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Başkan Ali Ay ziyarette yaptığı konuşmada Valimiz Münir Karaloğlu’nun Bursa’da çok sevildiğini ve Bursaspor için çok önemli bir değer olduğunu vurguladı. Başkan Ali Ay ziyarette şu açıklamalarda bulundu; “ Allah’a çok şükür Bursa’da güzel bir atmosfer oluştu. Bursa’da sinerji olarak bence herhalde son yılların en güzeli yaşanıyor. Biz ekip arkadaşlarımızla çok güzel uyum içerisinde çalışıyoruz. Bursaspor’u en kısa sürede layık olduğu yere çıkartacağız.  Şimdi hep konuşuyorum mali tablo mali tablo. Maalesef bütün kulüplerde böyle ama Bursaspor’da biraz daha kötü. Kongre açıkladı arkadaşlar 270 milyon borç var. Bunlarla ilgili yapılanmaya çalışıyoruz. Yalnız en büyük dert bu borçların çoğu kısa vadeli, haziran sonu 100 küsür milyon TL bir ödeme var. Ona artı bir de vergi var. Vergiyi yapılandırıyoruz. Sağ olsun eksik olmasın, Fatih Pulat kardeşimiz, Ali Ademoğlu arkadaşımız güzel çalışmalar yapıyorlar. Yarın da Ankara’ya gidiyoruz. Bakanlarımızla görüşeceğiz, bu işin üstesinden geleceğiniz inşallah . Arkadaşlar biz sayın valimizle geldiğinden beri tanışıyoruz, yeşil çevrede beraberiz. Valimizi Bursa çok seviyor. Biz de çok seviyoruz. Allah başımızdan eksik etmesin. Böyle valilere ihtiyacımız var bizim. Tabi doğal olarak Bursaspor’umuz içinde çok önemli. Şehrin dinamikleri ve büyükleri ile hep güzellikler içerisinde olmaya çalışıyoruz. İnşallah  Allah utandırmaz hep güzellikler içerisinde geçer. Allah’ın izniyle Bursaspor’u da iyi yerlere taşırız” dedi.

 

VALİ MÜNİR KARAOĞLU: “BURSA’DA BURSASPOR’UN YERİ BAŞKA”

Valimiz Münir Karaloğlu ise yaptığı açıklamada ise Bursaspor’un aldığı güzel sonuçlar kentte yaşayan insanları çok iyi yönde motive ettiğini belirtti. Vali Karaoğlu, “ Başkanımızı tebrik ediyorum, güzel bir kongre süreci oldu.  Demokratik yarış oldu. Genel Kurul’un iradesi sizden yana olmuştu. Hepimiz saygı duyuyoruz. Genel Kurul’un iradesine saygı duyuyoruz. Şehir takımları çok önemli. Şehirlerin marka değerlerini yükseltmek için şehir takımlarının da güçlü olması başarılı olması şehirlerin de değerini arttırıyor. Tabi dünya da da böyle Türkiye’de de böyle. Bursa’da Bursaspor’un yeri daha başka, ben hep söylüyorum Bursaspor galip gelince kentte yaşayan insanlarda moral, motivasyon daha fazla oluyor. Fabrikadaki üretim miktarı artıyor. Bursaspor galip geldiği hafta işçilerin performansı artıyor, üretim miktarı artıyor, o kadar önemli. Şimdi bu kadar değerli bir şehrin moraline motivasyonuna katkısı olan takımında iyi yönetilmesi, iyi sonuçlar alması da gerekiyor. Biz size şahsınıza büyük güvenimiz var onu biliyorsunuz. Ali Ademoğlu da yıllardır bu işin içerisinde edebiyatını yapıyordu şimdi artık icraat kısmında. Arkadaşlar genç dinamik arkadaşlardan bir yönetim olmuşsunuz inşallah başarılı olursunuz. Başkanım bir yerde başarıya da mecbursunuz.  Onu da söyleyeyim. Başarısızlık olursa takım için iyi olmayacak, ama burada inşallah kentte tabi bir sinerji var bu sinerji Bursaspor’un iyi gitmesine katkı sunar diye temenni ediyorum. Bütün arkadaşlara başarılar diliyorum” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu