Karacabey ve İnegölspor’un eski antrenörü hayatını kaybetti

TECO Karacabey Belediyespor ve İnegölspor'da Atletik performans antrenörü olarak görev yapan İbrahim Halil Ölmez hayatını kaybetti.

Depremde enkaz altından sağ kurtulduktan sonra hastanede hayatını kaybeden, İskenderunspor’da görev yapan Atletik Performans Antrenörü İbrahim Halil Ölmez için TECO Karacabey Belediyespor ve İnegölspor başsağlığı mesajı yayınladı.

TECO Karacabey Belediyespor yayınladığı mesajda “Enkazdan çıkartılan fakat daha sonra hastanede vefat eden kulübümüz eski antrenörlerinden İbrahim Halil Ölmez’i kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Başta ailesi olmak üzere İskenderunspor ve camiamızın başı sağ olsun.” ifadelerini kullandı.

İnegölspor Kulübü ” Eski yardımcı antrenörlerimizden İbrahim Halil Ölmez‘in, İskenderun‘da deprem felaketinde hayatını kaybettiğini üzüntüyle öğrendik.. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz..” mesajını paylaştı.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Allah gani gani rahmet eylesin. Kadere bak. Üstelik adamın soyadı Ölmez, ama gencecik yaşta depremde ölüyo. Mekanı cennet olsun.

    9
    2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu