Karabükspor Berat’ı istiyor

Hamza Hamzaoğlu döneminde Bursaspor'a transferi gerçekleşen, geçen sezon da Yeşil Bursa'da kiralık oynayan Berat Jonathan Ustabaşı Afyon kampındaki performansıyla teknik direktör Samet Aybaba'dan geçer not alamadı.

A Takım kadrosuna giremeyen genç futbolcuya Süper Lig’e veda eden Karabükspor talip oldu. Berat Jonathan’ı Bursaspor’dan resmen isteyen Karabükspor oyuncunun ailesiyle yapacağı görüşme sonrasında vereceği karara göre bu transferi gerçekleştirecek. Bursaspor cephesi Karabükspor’un talebine olumlu bakıyor.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @BTR yorumuna yanıt olarak

   Adam 24 yasinda genc filen degil ki bu Berat Jonathan. Olacak olsaydi olurdu simdiye kadar hadi 19 20 yasinda olsa ilerde belki olur deriz ama hocaninda gozune giremediyse gonderin gitsin, sene sonu sozlesmesi bitiyor zaten.

   19
   3
 1. Kiralayın gençleri madem oynatmıyorsunuz tecrübelenip geri gelsinler parlayanları daha rahat seçebiliriz hazırlık maçlarıyla seçmekle uğraşmayız.

  26
  3
 2. Şu çocuk Kubilayla aynı yaşta olsaydı Kubilayın esamesi okunmazdı. Neredeyse Kubilay ile aynı boyda sırtlan gibi koşuyor. Kubilay efendiye ders olsun.

  25
  3
 3. Genç opyuncu derken adam 24 yaşında, bu yaşta ki oyuncular
  artık takımların sırtlayıp götürüyor, kaç kere diyoruz böyle oyuncuları beekleme gibi
  bi vaktimiz yok bizim zaten altyapımız var onları 17-18 yaşında A TAKIMA çıkartıp
  1-2 sene kiralayıp sonra A TAKIMA monte etmeliyiz, 23-24 yaşında dediğin adam hazır olur
  tecrübeli olur, Hamzanın bulduğu bu adamdan bi cacık olmaz,
  zaten seneye sözleşmesi bityor gönderin Karabüke gitsin
  biz MUHAMMED, ÇAĞATAY, BURAK, ATANASOV gibi 18-19 yaşında gençleri yetiştirelim

 4. yaşı tecrübe edinmesi için gönderilecek yaşta değil. bence satın oynasın çocuk istersek geri alma bedeli belirterek ve sonraki satış bedelinden pay isteyerek gönderebiliriz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu