Kara kara düşünüyor!

 Teknik Direktör Paul Le Guen nezaretinde gerçekleşen çalışma yaklaşık 1 saat 30 dakika sürdü. Isınma hareketleriyle başlayan antrenman koordinasyon ve çabukluk idmanıyladevam etti.

Gülüp geçti

Daha sonra pas çalışması yapan yeşil beyazlılar son bölümde ise taktik yaptı. Bu çalışmada 9 hücum oyuncusunun kalecisi olmayan 4’lü savunmaya karşı gol atmalarını isteyen Fransız Teknik Adam tamamen hayal kırıklığına uğradı. 9 oyuncudan oluşan takıma 10 pozisyon hakkı tanıyan tecrübeli teknik adam gol atmayı başaramayan oyuncularına gülüp geçti. 

Tempo da sonuç da yok

Fransız teknik adam oyuncularını sürekli uyardı. Paul Le Guen, “Arkadaşınızdan topu isterken istediğiniz yönü gösterin. Pası ayağınıza isteyin. Birbirinizle sürekli konuşun. Konuşmazsanız birbirinizi görmezsiniz. Antrenmanlarda yaptığımız ataklarda tempo istiyorum. Bakıyorum tempoda sonuca gitmede yetersiz” diye ikazlarda bulundu. 

Sakatlar iyileşti

Bursaspor’un sakat oyuncuları Ertuğrul Ersoy ve Boban Jovic takımla birlikte çalıştı. Uzun süren sakatlığın ardından toparlayan iki savunma oyuncusu dün takımdaki yerini almayı başardı. 

Nijeryalılar idmanda

Bursaspor‘da pasaportları çıkmadığı için Avusturya Kampı’na geç katılan Paschal Onyedika Okoli ile Yusuf Abdullah Muhammed dün takımla birlikte çalıştı. Her iki oyuncunun da hırslı olduğu gözlendi. 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu