Kaptan:”İnşallah Bize Nasip Olur!..”

Bursaspor Takım Kaptanı Ömer Erdoğan maçla ilgili olarak, karşılaşma sonrasında kupayı kaldırmak istediklerini söyledi.

Sözlerine şampiyon Galatasaray'ı kutlayarak ve yarışın içinde bulunan Fenerbahçe'yi tebrik ederek başlayan Ömer, "Bizim açımızdan hem sezonun son maçı, hem de uzun yıllar özlemini çektiğimiz kupa finali oynayacağız. İyi hazırlandık. İkinci yarıda başarı grafiğimiz yükseldi ve iyi mücadele edip, puanlar topladık. Sivasspor ve Eskişehirspor gibi zorlu takımları eleyerek finale geldik. Hak ettiğimiz yerdeyiz. Yarın sahada fair-play çerçevesinde maç izlettiririz. İnşallah kupayı kaldırmak bize nasip olur" şeklinde konuştu.

 

Son haftaların en iyi futbol takımlarından biri olduklarını savunan Ömer, "Fiziksel ve moral anlamında çok iyi durumdayız. Herkes çok istekli. Futbolcular olarak gönlümüzden geçen, İstanbul'da veya İzmir'de oynamaktı. Federasyon böyle bir karar verdi ve maçı Ankara'ya aldı. Futbol oynamaya elverişli bir zeminde futbol oynarız" diyerek sözlerine son verdi.

 

Kaynak:NTVSpor.Net

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu