Kaptandan açıklamalar..

Bursaspor'da futbol hayatını sonlandıran kaptan Ömer Erdoğan, NTV Spor'dan Aykut Yıldırım'ın sorularını yanıtladı. Tecrübeli oyuncu, aldığı tüm ödülleri Bursa'da kazandığını belirtirken şampiyon olan kadro ile jübile yapmak istediğini söyledi.

 

"TWENTE'YE ELENMEMİZ BİZİ ÇOK ETKİLEDİ"

"Jübilemi şampiyon kadro ile yapmak istiyorum"

 

Merhum İbrahim Yazıcı'nın vefatının camia olarak kendilerini çok üzdüğünü belirten Ömer Erdoğan, "Sezona başlarken Avrupa kupalarına gitmek hedeflerimizin başında yer alıyordu. Hikmet Karaman hocamız ile Avrupa kupalarına katılma hedefimizi gerçekleştirdik. Twente'ye elenmemiz bizi çok etkiledi. İnişli çıkışlı bir grafik sergiledik" dedi.

 

"KARİYERİMİN EN GÜZEL YILLARINI BURSASPOR'DA YAŞADIM"

Bu yaşına kadar aldığı bütün ödülleri Bursaspor'da kazandığını söyleyen Ömer Erdoğan, "Kariyerimin en güzel yıllarını Bursaspor'da yaşadım. Jübile maçımı şampiyon olmuş kadro ile birlikte yapmak istiyorum" diye konuştu.

 

"ŞAMPİYON KADRODA TAKIM RUHU, ARKADAŞLIK VE ÖZGÜVEN ÇOK FARKLIYDI"

Ömer Erdoğan, "Şampiyon olduğumuz sene çok gol atmıştım. Daha sonra rakipler önlem almaya başladı. Şampiyon olan kadroda takım ruhu, arkadaşlık ve özgüven çok farklı seviyedeydi" şeklinde konuştu.

Kaynak-Ntvspor

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı