Kaptan : Yeneceğiz!..

Bursaspor'un başarılı futbolcuları Ömer Erdoğan ve Turgay Bahadır, Özel Nilüfer İlkbahar İlköğretim Okulu öğrencilerinin kimsesiz öğrencilere kitap bağışı kampanyasına destek verdi. Öğrencilerle sohbet eden başarılı kaptan Erdoğan hafta sonu oynanacak maçta Fenerbahçe'yi mağlup etmek istediklerini dile getirdi.

Bursa Özel Nilüfer İlkbahar İlköğretim Okulu öğrencilerinin kimsesiz öğrencilere kitap bağışına destekleri devam ediyor. Kitap bağış kampanyasına destek veren Bursaspor'un kaptanı Ömer Erdoğan ve Turgay Bahadır, bol bol imza dağıtıp çocuklarla sohbet etti.

Kendilerine verdikleri destekten dolayı Bursasporlu futbolculara teşekkür eden Okul Müdürü İshak Göğebakan, "Değerli futbolcularımız, 'yuvaya kitap uçur' isimli sosyal sorumluluk etkinliğimize katılarak toplumdaki sosyal paylaşım meselesine duyarlı olduklarını gösterdiler. Kendilerine teşekkür ederiz." dedi.

İlkbaharlı öğrencilere bağışladıkları kitaplar nedeniyle teşekkür eden kaptan Ömer Erdoğan ise öğrencilerden gelen sorular üzerine, 4 Nisan Pazar günü deplasmanda Fenerbahçe ile oynayacakları maçla ilgili görüşlerini de aktardı. Erdoğan, şunları söyledi:

"Bursa halkı bizden galibiyet bekliyor ve biz de kendimize duyduğumuz özgüvenle maça çıkacağız. Ertuğrul Hoca skor başarısının yanında centilmenliğe de çok önem veriyor. Dilerim, hem her iki takımın taraftarına iyi futbol seyrettiririz, hem de 2-0 yenik duruma düştükten sonra çevirdiğimiz maçın sonucu gibi, bize 3 puan kazandıracak bir skorla İstanbul'dan döneriz." Başarılı futbolcu Turgay Bahadır da, kendilerine gösterilen ilgiden dolayı okul yönetimi ve öğrencilere teşekkür ederek, tüm Bursa'yı sevindirmek için Fenerbahçe maçından galibiyetle dönmek istediklerini söyledi.

Törene katılan Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Abdullah Karadağ da, güzel düşünce ve desteklerinden dolayı minik öğrencileri kutladı. Karabağ, "İnşallah Bursaspor'umuz da dilerim 2-0 yenik duruma düştükten sonra çevirdiğimiz maç gibi bize 3 puan kazandıracak güzel bir skorla İstanbul'dan döner." dedi.

Ömer Erdoğan ve Turgay Bahadır ardından kimsesiz çocuklara kitap bağışlayan İlkbaharlı öğrencileri tebrik ederek bol bol imza dağıttı.

Bursa Sosyal Hizmetler İl Müdürü Halim Melikoğlu'nun teşekkür konuşmasının ardından, program, Müdür İshak Göğebakan'ın başarılı futbolculara plaket vermesi ile sona erdi.

 

Kaynak:TimeTurk

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu