Kaptan kim olacak?

Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in bugünkü köşe yazısından alıntıdır.

Teknik heyetin kafasında kaptanları yerli isimlerden oluşturmak var…

Takım içinde yerli oyuncuların fazlalığının avantajını yaşıyor Bursaspor… Ertuğrul, Yusuf, Barış, Furkan, zaman zaman Aytaç ön plana çıkan isimler… Biraz Harun’un, transfer söylentilerinden dolayı kafasının karışık olduğunu gözlemliyoruz.

Samet Hoca’nın yeni dönemde yerlilere biraz daha fazla sorumluluk vereceğinin de işaretlerini alıyoruz. Mesela kaptanlıkHarun kalırsa 1. kaptan olarak devam edecek.

Titi’yle birlikte diğer ismin Ertuğrul Ersoy olacağını duydum… Yakışır mı, bence çok yakışır

 

AYTAÇ’LA KONUŞMA YAPTI

Şunu da unutmadan yazayım; Aytaç Kara’nın karakteriyle ilgili sıkıntı olabileceği konuşulmuştu transferde ismi geçtiğinde… Kendisine kefil olan Samet Hocakampta konuşmuş ve Aytaç’a demiş ki; “Senin yeteneklerine güveniyoruz.

Burası senin son şansın… Ya Milli Takım’a kadar yükseleceksin ya da kaybolup gideceksin. Ne teknik ekiple ne de arkadaşlarınla en ufacık bir sorun yaşamanı istemiyorum. Kafan bir şeye mi takıldı, her zaman kapım açık gel konuşalım çözelim.” 

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. 1. HARUN (Eğer harun giderse)
    2. AZİZ veya ERTUĞRUL veya TİTİ
    Zaten bu oyuncular haricinde hiçbiri geçen sezon full forma giyip kendini ispatlamadı . Ertuğrul bazen Ekongla yer değiştirdi

    25
    2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu