Kaptan: ”Herkese ihtiyacımız var”

Ömer Erdoğan'ın maç sonunda yaptığı açıklamalardan Ajansspor.com'un derledikleri:

 

"Kafama aldığım darbede top arada kaldı Vederson beni görmedi galiba ikimiz de müdahale etmek isterken kafama darbe geldi ve kafamda yarık oluştu. Birazdan hastaneye gidip kontrol ettirip tedbir amaçlı bir film çektireceğiz. İnşallah bir sorun yoktur. Annem, ablalarım ve eşim bu pozisyonlar sonrasında endişe duyuyorlar. Onlar için tabi ki kolay değil ve böyle pozisyonlarımız görmek istemiyorlar. Özellikle annem görmeye dayanamıyor. Ben de inşallah böyle bir şey bir daha olmaz diyorum.

 

Hocamız bütün takımı aynı seviyede çalıştırıyor ve kimse kimsenin yerini aratmıyor. Şimdi önümüzde Rangers maçı var. Bu maçta bütün arkadaşlarımıza ve taraftarımıza ihtiyacımız var.

 

Bucaspor ilk yarı bizden daha iyi oynadı ve biz toparlanamadık. İlk yarı bittiğinde içeride hocamız bizimle konuştu ve şampiyona yakışmayan bir oyun oynadığımızı söyleyerek bizlerin kendimize gelmesini sağladı. İkinci yarı oyunun kontrolünü elimize aldık 2-3 ve 4'ü de bulabilirdik ama olmadı. Kazandığımız için mutluyuz"

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu