Kapımızı çalan olmadı

Eskişehirspor Sportif Direktörü Zafer Tüzün, “Geçtiğimiz gün Ertuğrul hoca ile bir araya geldik. Veysel Sarı için bir teklif gelmedi. Böyle bir şey olsaydı bana söylerdi” dedi.

 

Bursaspor’un transfer listesindeki isimlerden biri olan Veysel Sarı için Eskişehirspor Sportif Direktörü Zafer Tüzün, Olay Spor’a açıklamalarda bulundu. Kendilerine Veysel için şuana kadar ulaşan bir teklif olmadığını belirten Tüzün “Bursaspor daha kapımızı çalmadı. Biz de etraftan duyuyoruz bu konuyu. Ayrıca Veysel’i satmak gibi bir düşüncemiz de yok” dedi.

  SAĞLAM KONUSUNU AÇMADI   Geçtiğimiz günlerde teknik direktör Ertuğrul Sağlam’la ile birlikte federasyon’da biraraya geldiklerini belirten Tüzün şunları söyledi: “Ertuğrul hoca böyle bir talepleri olsaydı bana söylerdi. Konusunu dahi açmadı. Ortaya böyle bir durum varken oyuncunun da kafasını karıştırmaya gerek yok.”   NE TAKASI!   “Veysel bizim önemli futbolcularımızdan bir tanesi. Bursaspor’un takasta isim önerdiği falan konuşuluyor. Teklif gelmedi ki, takasta isim söyleyelim veya bize önerilsin. Ersun hoca Veysel’i yeni sezon kadrosunda görmek istiyor. Zaten sözleşmesi 2014 yılına kadar devam ediyor. Etrafta çıkan bu tarz dedikodulara fazla inanmamak lazım.”     Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu