”Kapılarımızı kapatmadık”

Pablo Martin Batalla'nın sabah saatlerinde yaptığı açıklamaları takip ettiklerini belirten Başkanımız Erkan Körüstan, "Batalla'nın bugün yapmış olduğu basın toplantısındaki açıklamalarından ben bir şey anlayamadım. Çok doyurucu bir açıklama değildi. Zaman içerisinde inşallah her şey değişir, düzelir diye düşünüyorum. Geriye dönüş neden olmasın? Biz kapıları hiçbir zaman için kapatmadık. Yaptığı açıklamalar hoş değildi. Çok kritik haftalardayız. Çok fazla basın önünde tartışmak istemiyoruz. Yazılı bir açıklama hazırladık. Bugün tüm kamuoyuyla paylaşacağız" dedi.

Başkanımız Erkan Körüstan, Kasımpaşa maçının ardından yapmış olduğu açıklamada bazı ifadelerinin istemeyerek ağzından çıktığını belirtti. Körüstan, " Maçın atmosferi ile birlikte maçtan sonra kendimi iyi ifade edemedim. Maçın stresiyle ve maçta yapılan o hareketle birlikte konuştum. Biz futbolcularımızı maça çok güzel motive etmiştik. Biz gol atınca bir grup taraftarın Batalla tezahüratlarında bulunmaları bana futbolcularımızın motivasyonunu bozdu gibi geldi. Neticede bozdu da. Çünkü takım ihanete uğramıştı. Onun için yaptıkları hoş değildi. Kimsenin Bursasporlu'luğunu ölçüp, biçecek halim yok. Neticede hepsi bizim kardeşimiz, hepsi Bursasporlu'dur. Ben o ifadelerimi öyle kullanmak istemedim ama ağzımdan öyle çıktı. Bunu buradan düzeltmiş olayım" dedi.

Başkanımız Erkan Körüstan bu akşam yapılacak olan Yönetim Kurulu toplantısında Pablo Martin Batalla konusunun görüşüleceğini ve hukuken ne kadar ceza verilebiliyorsa onları vereceklerini sözlerine ekledi.

 

Bursaspor.org.tr

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu