Kapacak, Emirhan ve Batuhan yokluyor

Ligin 27 haftalık diliminde 45 gole imza atan Bursaspor’da atılan her 5 şutun biri golle sonuçlandı.

Bursaspor, maç başına attığı şuta göre bulduğu gol sayısı dikkat çekici durumda. Ligin en çok gol atan takımları arasında yer alan Bursaspor’un her 5 şutundan biri golle sonuçlandı.

Maç başına 8.8 şut çeken Bursaspor, 1.7 gol ortalamasına ulaştı. Ayrıca yeşil-beyazlılar, çektiği şutların yarısı kaleye isabet etti. Bursaspor’da rakip kaleyi en çok yoklayan isimler ise Burak Kapacak, Emirhan Aydoğan ve Batuhan Kör oldu.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Batuhan konusunda hepimizin kafası karışık estetik goller atan bir forvetin Çoğu maçta aşırı kötü oynaması çok ilginç bir durum. Futbolun mental gelişim tarafını kimse düşünmüyor ama gerçek bu herkes pilot olamaz değil mi işte ne yazık ki herkes futbolcu da olamaz. Batuhanın Ali ile aynı anda olan bir konuşmasini izlemistim o kadar heyecanliydi ki adeta konuşamadı. Evet bu çok normal bir durum ama Aliye bakıyorsun aşırı bir özgüven inanılmaz rahat konuşma bu durum gösteriyor ki sahada üzerinde baskı hissetmeye başladı. İşte sahaya yansıyan şey bu fark aslında ÖZGÜVEN. Batuhan kardeşim o golleri attığına göre bir kumaş bir kalite var aksi durumda herkes bu tarz golleri atardı. Ama gerçekten kafası rahat olmalı. 3 4 gol attığında bütün kötü yorumlar eleştiriler unutulur futbol nasıl basladigin değil nasıl bitirdiğin ile hatırlandigin bir spor. Burak yılmazı 25 yaşına kadar tanıyan yoktu. Şuan dünyada tanımayan futbolsever yok.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu