Kampta zemin skandalı!

Paul Le Guen çimlerin uzunluğunu görünce çileden çıktı. Çimler biçilmeye başlandığı için maç 20 dakika geç başladı.

Bursaspor’un Südtırol ile oynayacağı maçta sahanın durumu tam skandaldı. Maç başlamasına dakikalar varken zeminde çimin ayak bileklerine kadar olması Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen’i adeta çıldırttı.

Fransız teknik adam bu zeminde maç oynanmasının imkansız olduğunu ve çimlerin biçilmesini istedi. Yetkililerle yapılan görüşmeler sonrasında 1 personeli bulunan Wiesen stadındaki maç 20 dakikalık gecikmeyle başladı. 90 dakikalık bölümde sakatlık olmaması hiç kuşkusuz en çok Fransız teknik adamı sevindirdi.

Donduk kaldık

Bursaspor’un dünkü mücadelesinde hava sıcaklığı herkesi dondurdu. İtalya’da oynanan maçın ilerleyen bölümlerinde hava sıcaklığı 8 dereceyi gördü.

Yönetim takipte

Bursaspor Sudtirol maçını yönetim takip etti. Karşılaşmayı Başkan Ali Ay ve yönetim kurulu üyeleri Ali Ademoğlu ve Cem Öztürk ile birlikte eski yönetim kurulu üyeleri Hasan Gülayan, Ali Turan da takip etti.

Paschal ilk kez

Bursaspor Nijeryalı oyuncusu Paschal Okoli dün ilk kez forma giydi. Fransız Teknik adam Paul Le Guen’in ideal 11 ile sahaya sürdüğü Nijeryalı ön libero 45 dakikalık performansıyla beğeni topladı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu