Kampanya hesap numaraları açıklandı

"Yeniden Büyük Bursaspor' kampanyası için bağışların yatırılacağı banka hesap numaraları açıklandı.

Cumartesi günü startı verilen “Yeniden Büyük Bursaspor” hareketinin ilk ayağı olan yardım kampanyası için banka hesap numaraları kamuoyuyla paylaşıldı.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “#YenidenBüyükBursaspor için başlattığımız kampanyamıza ilk bağışı gerçekleştirdim. Yeşil-Beyaz sevgisini yüreğinde taşıyan herkesi kampanyamıza katılmaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

1 forma bedelinin 100 TL olarak açıklandığı kampanyada hesap numaraları ise şu şekilde.

HESAP NUMARALARI:

TL Hesabı: 2047001963165001

IBAN: TR 5500 0100 2047 0019 6316 5001

Ziraat Bakası Şube Kodu: 2047

Dolar Hesabı: 2047001963165002

IBAN: TR 2800 0100 2047 0019 6316 5002

Ziraat Bakası Şube Kodu: 2047

Euro Hesabı: 2047001963165003

IBAN: TR 9800 0100 2047 0019 6316 5003

Ziraat Bakası Şube Kodu: 2047

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Tek çare şirketleşmek. dernek olarak devam ettiğimiz sürece geriye dönük kimseden hesap sorulamıyor. herkes babasının çiftliği gibi har vurup harman savuruyor.

  76
  3
 2. Ya Olmaz Böyle- Yine Millete Verilen Hesap Numaraları Kampanyasımış- Peeeeeh Ver Gazı Ve Birkaç Hafta Daha Idare Et Prensipleri İyi Çalışıyor – BTSO-Yeni Kaynaklar 10-20 Milyon Lira-Transfer Tahtası Açılıyor- Bellushi Joguera Kayserispor Transferler M Akyüz Denizlispor vs – Stadyum 2020 Sene Sonu Bitiyor vs Haberleri. Ya Herşey Güzelde Bu 500-600 Milyon Borç Ne Olacak Neden Araştırılmıyor? 60-70 Milyon Avro Transferlerden Gelirler Ne Oldu? 500-700 Milyon Lira Şampiyonlar Ligi Ziraat Kupa Finansal Gelirleri Süperlig Şampiyonluk Gelirleri Avrupa Kupa Gelirleri Ne Olduda Bir 500-600 Milyon Borç Var Üstüne?- Stadyum Bizim Değil Özlüce Bizim Degil eeee Ne Oldu Bu Paralarada Bir Transfer Bile Doğru Dürüst Yapamıyoruz 38’lik Halı Sahası Bitmişlere Kaldık?

  38
  10
 3. güvenim kalmadı zındık vermem.anca tribunlerde edilen küfürlere harcanır bu paralar . siz ilk önce tribunleri temizleyin.
  verenlerde şöle beddua etmeli . eger bu paradan klupten başkaları faydalanacaksa avanta koparacaksa haram olsun diyerek yatırmalı.

  33
  32
  1. @zxc yorumuna yanıt olarak

   O OLMUŞ BU OLMUŞ
   YAPACAK BİŞEY YOK
   TARAFTAR OLARAK
   YA BU MAYIS GERİ GELECEGIZ
   YADA BIDAHA KONUŞAMAYACAĞIZ HEPİMİZ BUNU BİLELİM
   ZATEN 1 HAZ.SONRASI HERSEY TOPARLANMAYA GEÇER

   1
   3
 4. Ali Ay benim yerime bı 100 lira takıma yardımda bulunuver. İki transfer yapsaydın duşmezdik.Göreyim şimdi senin ne kadar Bursaspor’u olduğunu.

  17
  13
  1. @Gullukten ad yorumuna yanıt olarak

   hala aliaycılarvar eksiliyorlar. 2 tranfer yapsaydı düşmezdiki eksiliyenler olduhu müddetçe
   ali aycılara ne yapsan müstehak olan yine taraftara oluyor yazık cok yazık
   demek ki yarın seçim olsa A.A aday olsa yine seçilcek yine başkan olacak
   yazıklar olsun…

   5
   3
 5. Şimdi BTSO üyesi Bursalı iş adamlarını göreceğiz bakalım. Öyle atıp tutmakla olmuyor bu işler. İcraatinizi gösterin. Bursaspor’u maddi anlamda şahlandırın tekrar !

  14
  9
 6. ŞU SOSYAL MEDYA ŞUNU NET OLARAK GÖSTERDİKİ
  BURSASPOR TARAFTARININ BELKİ YÜZDE 5 İ TAKIMI HAKKİNDA MANTIKLI ŞEYLER ÜRETİYOR VE TAKIMININ İYİ ÖLMASİ ICIN ADETA CİRPİNİYOR AMA YETERLİ DEĞİL
  OLMUUOR SONRA NETİCEDE MESTAN GİBİ ASLINDA OLMAMASI GEREKEN ADAMLARQ KALIYORUZ

  8
  1
 7. ASIL YÖNETİCİYİM DİYEN VE KASILA KASILA GİDEN MESTAN VE EKİBİNİ GÖRELİM…YOK ÖYLE BELEŞ BAŞKAN BELEŞ YÖNETİCİ…

  5
  1
 8. Tvde bu iş şova dönüştürülmediği sürece bu kampanyadan da birşey çıkmaz. Bir kere millet görecek a kurumu 100 se b çıkıp 200 diyecek alkış alacak. Bu sistemde taraftarlar 3 forma 5 forma alır anca öylece kalır. Kampanya sonunda da bakarız her zaman destek olan birkaç firma daha yardım eder belki o ayrı ama dediğim gibi canlı bir yayında sunucu eşliğinde yapmak çok başka olurdu.

 9. Sn MM ve Teknik Direktörümüz İbrahim hoca ,şehirden katkı geliyor,taraftar da üzerine düşeni muhakkak ki yapacak sizlerden gerçek bişr Bursaspor sevdalısı olarak isteğim lütfen şaibeye yer bırakmadan takıma katkısı olacak asla hata oldu yanlış yaptık demeyeceğiniz adam gibi futbolcu transfer edin ve bu takımı şampiyon olarak süper lige çıkarın sonrasını bu camia bu şehir artık çaresine bakacak ama lütfen bizlerde takıma sahip çıkalım yok o ,şu ,bu transfer edilsin şu taktik le oynayalım ben olsam ları bırakalım yazmayın artık burda öyle yorumlar sosyal medya hesaplarından bırakalım artık teknik ,taktik vermeyi önce başkan ve yönetim lütfen sizlerde pamuk eller cebe ayrıca hani hep söylüyorum otobüs basan Duka,Kuleye çıkanl Enes,Maraton da kuleci Özcan ,Piri Reis Raif,Teksas Mehmet G,Selim kardeşim,ÇMurat,,Dernekçi TUnç ve biladerleri sosyal medya da 100tl Bursaspor hesabına yatırılan dekontları görelim lütfen sizlerde pamuk eller cebe uyuma sende hani hep eleştirenler hani hep başkan ları yönetimleri eleştirip kongre üyesi dahi olmayanlar buyrun sizlerde görelim sosyal medya hesaplarından ,hani Tarık Çapçı,hani Serkan Yetişmiş oğlu hani Hüseyin Altıparmak haniBetullah,Süha,hani Erkan Sağlık buyrun sizleride görelim çekinmeyin sosyal medya hesaplarınızdan o dekontlarını göremdiğim herkesi deşifre edeceğim yüzsüzler diye hadi bakalım bu arada SN beyler Cavit Çağlar,Sn Celal Sönmez ,ve diğer sayınlarımız sizler verdik demeyin birey olarak da buyrun çorbada ya sizde kaşık salllayın evet sayın Valim sayın Belediye başkanım sizlerde 100tl buyrun kimse çekinmesin sonra mı yönetim ikinci yarı kombinesi çıkarsın bu rakam 60-75 tl arasında olsun aslında 50+30 tl belki az gibi ama az çok yok sonra da kimse ya bu stadyum şurda şöyle pasolig böyle uzak demesin 30 bin ayıp tır bizim için 3 milyonluk şehir sonra deplasmana giderkenm ezan okunurken cuma ezanı zamanında kimse ulu orta içki içmesin kimsenin içkisinde kumarında değiliz ama bu şehir duaların büyuük katkısı ile şampiyon oldu unutmayın o fotografı dinsiz atais olabilirsin ama bir gerçekte var maneviyat kimse o şu partili bu partili demesin
  Bırakın eleştirmeyi yok o yok bu şu demeyi bakalım ne kadar delikanlı var 100tl ye neden sebep uydurmadan adam gibi ödeyen

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu