Kampanya başlıyor

Bursastore Mağazaları'nda 21-24 Kasım tarihlerinde yüzde 20 indirim uygulanacak.

Bursastore, yarından itibaren taraftarlar için 3 günlük indirim kampanyası başlatıyor. Yeşil-beyaz sevdalılarının Bursastore‘da yer alan ürünlerden daha fazla faydalanabilmesi için 21-24 Kasım tarihleri arasında tüm ürünlerde ekstra %20 indirim uygulanacak.

Ürünlerdeki indirim tüm Bursastore mağazalarında ve bursastore.com‘da geçerli olacak

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Aaa Olur mu hiç böyle kampanya !? Ne gerek vardı şimdi buna !? Bu adımı da eleştirirler şimdi !? Çorbacılara bedava dağıtmak lazım !? Onlar formaya kombineye bilete para vermezler bi de üstüne otobüs basar futbolcu döverler !? Ordan burdan klavyeden herkese sallarlar !? Her maç hocaya futbolculara ıslık küfür yuh çekerler !? Sonra da başarı beklerler !!!
  “Herkes hata işleyebilir, yalnız ahmaklar hatalarında ısrar eder.” “Hiç alemde bizim gibi kendi kendini avlayan bir ahmak dahi var mı?” “Yüz tane ahmak bir araya gelse bir tane akıllı adam etmez !?”
  Desteğe devam ! İyi gününde kötü gününde hep destek tam destek ! Başka Bursaspor yok !?
  Harbi Bursasporlular’ a Sevgiler !!!

  45
  12
 2. Bursaspor Sadece Forma değil Top Yekün Loca Bilet Reklam vs Kampanya başlatılması şart yapacak kimse yokmu? Dün FİFRO Uluslararası Profesyonel Futbolcular Birliği yani sendika gibi!, MKE Ankaragücü, Antalyaspor, Kayserispor, Bursaspor, Eskişehirspor +2 kulüp daha, oyuncuların maaşlarını ödemediğini ve prim ödeyeceğiz maç başına alacaklarını anlaşıp düşürüp ödemeyen kulüp ilan edilmişiz futbolculara gitmeyin diyorlar Bursaspor’un düştüğü yere bakın bu 500-600 Milyon Lira parayı yok edenler yüzünden! Şimdi anlıyormusunuz nerelerdeyiz ve neden başkan adayı çıkmadı çünkü kulüpte yiyecek mal yok kalmadı çıkan aday yine onların tayfasından olacaktı biri gidip diğeri gelecekteki! Bunların Amigo Gazetecileri vs kulüp kapısından içeri alınmaması lazım Ne Stad var Ne Tesis Ne Futbolcu Ne TV Neyimiz Kaldı 500-600 Milyon Lira Borç dışında? Bunu araştıran ne yönetim var nede yetkili bir kuruluş yazık çok yazık!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu