Kampa katılacaklar mı?

Bursaspor'un tecrübeli oyuncuları Enver Cenk Şahin, Hasan Ayaroğlu ve Kubilay Sönmez'in yeni sezon hazırlıklarında takımla birlikte olup olmayacakları merak ediliyor.

Yeni sezon hazırlıklarına yarın Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘nde başlayacak molan Bursasporlu oyuncular ağırlıklı olarak Vakıfköy‘den oluşacak.

Takımın tecrübeli isimleri arasında yer alan ve sözleşmeleri devam eden Enver Cenk Şahin, Hasan Ayaroğlu ve Kubilay Sönmez‘in ise kampa katılıp katılmayacağı yarın gerçekleştirilecek ilk idman öncesi belli olacak.

İlk etap çalışmalarını Bursa‘da gerçekleştirecek  olan yeşil-beyazlılar 2-14 Ağustos tarihleri arasında Afyon’da ikinci etap çalışmalarına başlayacak.

Bursaspor sezon öncesi üçüncü etap hazırlıklarına ise Bursa‘da devam edecek.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Barış yorumuna yanıt olarak

   1- katılıp katılmamalarının bir önemi yok.
   2- Bursaspor bugün itibarıyla dibi görmüş çöpsüz üzüm.
   3- parası yok, taraftarı yok, medyası yok, kısaca karışanı, görüşeni yok.
   4- bence krizi fırsata dönüştürmenin tam zamanı.
   5- yıllardır hep barakanın üstüne gökdelen çıkmaya çalışıldı ama olmadı.
   6- şimdi sağlam bir temel için zemin çok uygun.
   7- önce bir kulüp anayasası.
   8- anayasada ki kural, ilke ve prensipler doğrultusunda kurumsallaşma hedefi ile sıfırdan yapılanmaya gitmek.
   9- oynayacağımız lig atla, deve değil. korkunun ecele faydası yok.
   10- önümüzdeki 10 yılın takımını oluşturma düşüncesiyle düşmeyi bile göze alıp elimizdeki gençlerle lige girmeliyiz.
   11- bu çocuklar düşse bile kazandıkları deneyim onları kafadan gelecek sezonun en büyük şampiyon adayı yapar. ve çıkış oradan başlar.
   12- artık kendi gerçeklerimizle yüzleşmeli. ayaklarımız yere değmeli. denk bütçeye geçmeli. yüksek perdeden konuşmayı bırakmalı. merdivenleri teker, teker çıkmayı öğrenmeliyiz.
   13- çünkü artık ”’sen Bursaspor’sun! çıkacaksın 3 atacaksın! 5 atacaksın!”’ dediğimiz 2010 yılı öncesinin Bursaspor’u değil…
   11- düştüğümüzü

   5
   3
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Seni bize Allah gönderdi demedin yeni başkana? Nooldu? Çanak antende bi arıza mı var? Dönüş manevra yapamıyo mu?

  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   iyi olsalardı taliplileri olaydı hiç umursamadan giderlerdi. gidecekleri bir yer olmayınca sevdiğimizden! kaldık diyecekler. bu lig fena lig. amatör ruhla kemik sesleriyle oynuyorlar. Ankara maçına kadar bulunacağımız yer ligin sonunun nasıl olacağının özeti gibi olacaktır.

   1
   1
  3. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Yinemi gizli bir el söyledi bunları.Eger öyleyse ucude gitti demektir.Ne soylediys n tersi çıktı eser.Rica ediyorum Bursaspor bu sene küme dusecek de bare seneye 1. Lige çıkma ihtimalinin.olsun.

   1
   1
 1. Tasfiye yönetim ne ya sen büyük ihtimalle bursasporun bu hale gelmesine seviniyorsun eleştirilerin hep negatif acaba bursaspor düşmanımısın diye düşünüyorum

  3
  2
 2. Ah ulan bunlar Şenol Hoca dönemindeki takımda olsalar, Özlüce’nin kapısından içeri giremezlerdi. O kadroyu bi hatırla bak. Kalede Harun. Sağ bek Şener Özbayraklı, sol bek Aziz Behiç. Stoperler Serdar Aziz, Renato Civelli amk… Gel orta sahaya, Ozan Tufan, Belluschi, hadi diyelim Şamil Çinaz. Forvete gel, sağ önde Volkan Şen, sol önde Bakambu, santrfor Hayvandao. Behh amk bee, kadroya bak. Uçuyo uçuyo amk. Gemi halatıyla bağlasan gene tutamazsın. Bi de bugünkü kadroya bak am. Bi sürü sümüklü. Efendim, Enver Cenk Şahin ve Hasan Ayaroğlu isimli lavuklar sezon başı kampına işşallah katılsın be Allahım diye dua ediyoruz. Bu Ayaroğlu ve Cenk Şahin, o zamanlar beğenmediğimiz o bizim Şamil Çinaz’ın anca çantasını taşırlardı amk. Aah ahhh.. Nerden nereye bee. Erkan Körüstan, Recep Oynakbaşı, Ali Ay, Messut Fistan ve son olarak da gogocu Dansöz emin Allah hepinizin belasını versin. Bitirdiniz lan koca kulübü. Elimizde Nazilli Belediyespor karşısına çıkacak 11’imiz kalmadı. Çok sıkışırsak İsmail Ertekin stoper, Tahsin Tam da “tam” ortada oynar artık.

  2
  2
 3. Kubilay Sönmez ile Hasan Ayaroğlu nun takımda kalmasını anladık ta Enver Cenk Şahin takımdaki genç oyuncuları BARA DISCOYA götürmek için mi kalacak . Takımın ÖLÜM KALIM maçı öncesi BAR DISCO keyfi yapmaya kalkan bir futbolcu dan takıma ve örnek olacağı GENÇ, ALTYAPI futbolcularına ne fayda gelir . Ondan sonra ALTYAPI futbolcuları neden AİDİYET DUYGUSU taşımıyor deniliyor . Önündeki ÖRNEK ROL MODEL Enver Cenk Şahin olursa ALTYAPI FUTBOLCULARINDAN ne hayır beklersin . BÖYLE BAŞA BÖYLE TARAK .

  1
  1
 4. Geçen sezon yedek kulübesini süsleyen bu oyuncular artık takımın yıldız futbolcuları oldular, bunlarda kulüp buldumu arkasına bakmadan kaçarlar..

 5. Bu nasıl kulüp Allah aşkına böyle kulüp yönetilmez.Sen başkan ve yönetim kurulu olarak futbolcularinla kamp öncesi görüşmedin mi. Bu takım mahalle takımımı ki isteyen gelecek istemeyen gelmeyecek.Kaç kişilik kamp olacak Bunlar bir hafta önce netleşmesi gerekir. Yarın kamp başlıyor ama sen futbolcunun gelip gelmeyeceğini bilmiyorsun. Hadi ordan siz kim kulüp yönetmek kim

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu