Kampa geldi, kaleye geçti

Alanyasporda kiralık olarak oynayan Ahmet Çağrı güney, antrenmana katılarak Bursaspor'la çalışamaya başladı.

Bursaspor‘da yeni sezon hazırlıkları Afyon kampının 3. gününde devam ediyor.

Yeşil-beyazlıların sabah antrenmanında sıcak bir gelişme yaşandı. Alanyaspor‘da kiralık olarak oynayan Ahmet Çağrı güney bugünkü antrenmana katılarak yeşil beyazlılarla çalışmaya başladı.

Ahmet Çağrı Güney yeni sezon hazırlıklarının Bursa etabında Alanyaspor‘la U19 Türkiye finallerine katılmasından dolayı yer alamamıştı.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @batalla16 yorumuna yanıt olarak

   Şöyle bir geriye dönüp bakıyorum da eski kalecilerimizin neredeyse hiçbiriyle iyi ayrılmamışız. Desenize kimle düzgün ayrıldık ki, her giden küfür ediyor.

   40
   7
   1. @PMB_10 yorumuna yanıt olarak

    Hangisi aidet duygusu taşıdı bu kulübe, ölücez şöyle yapçaz yeşil beyaz şampiyon Bursa dediler koşa koşa kaçtılar Harun Tekin dışında tamamı karakter yoksunuydu böylede düşünmek lazım.

    11
    2
   2. @PMB_10 yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim adam gibi ayrılanlara adam gibi muamele yapılmıştır Shehu , Ekong , Bakambu , Enes , Harun , Aziz behic vs sayılır daha bize kazık atanlara adam muamelesi yapmak doğru olmaz yoksa düzgünce ayrılanlara ayıp olur bu öncesinde söyledim ataberk gösteriş yapıyor diye ama bir ton eksi yedim ve laf yedim gördük bursasporluğunu

    11
    3
   3. @PMB_10 yorumuna yanıt olarak

    harunla kimse kötü ayrilmadi kaldiki kendisi ben gitmek istemedim bir sene daha oynuyayip avrupaya gitmekti niyetim dedi bizim yonetim para kazancam diye zorla satti adami

    14
    1
 1. Defol.. Atabek.. Hoşgeldin.. Ahmet kardeşim.. Çokta başırılı maçlar çıkardı bu güzel kardeşimiz..

  53
  5
  1. @@gilalizm yorumuna yanıt olarak

   Yok be yaa. Ne hayırlısı. Gör bak nası torba kaleci. Her maç 5 yiriz bunun yüzünden. Tipe bak. Kültürpark’taki penaltı pavyonu kalecisi gibi. Torbeş.

   1
   2
 2. Çalıştığınız iş yeri maaşınızı aylarca vermese soylenirsiniz burada futbolculari elestiriyorsunuz herkes ekmeğinin peşinde sen paraları çarçur et sonra 18 yaşındaki cocuklarin eline duş onlara bile para vereme sözleşme uzatmalarına rağmen ilk 11 oynat parlat sonra vah efendim gittiler giderler kardeşim iş dünyası bu kimisi gitmez kimisi gider karakter meselesi futbolcuları değil kulübü bu hale getirenlere bakmak lazım

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu