Kamp yeri değişti!

Olay Medya Spor Yazarı Cevdet Altınel'in bugünkü köşe yazısından alıntıdır.

27 Haziran’da Bursa’da toplanacak olan Bursaspor’un Avusturya kamp yerinde değişiklik yapıldı. 1-13 Temmuz tarihleri arasında Afyon’da 1.etap çalışmalarını gerçekleştirecek olan yeşil beyazlılar 2.etap çalışmalırını 16-28 Temmuz tarihleri arasında ise Avusturya’nın Windischgarsten kasabasında gerçekleştirecekti. Hazırlık maçlarında yaşanacak sıkıntı göz önüne alınarak kamp yeri yine Avusturya’da ama yer olarak Bad Tatzmannsdorf düşünülüyor… Şampiyonluk dönemi ve sonrasında da Bursaspor bu bölgede kamp yapmıştı.

Minareli Çavuş Tesisleri

Bu sezon 3.Lig’e vedan eden ve bu ay içersinde kapatılma kararı alan Bursaspor’un pilot takımı Yeşil Bursa’nın kullandığı Minareli Çavuş Tesisleri’nin tekrar yeşil-beyazlı kulübe kiralanması konusunda  Bursaspor yönetimi yeni bir adım atacak. U21 takımının maçlarını burada oynamak isteyen yeşil-beyazlılar bu konuda Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne gerekli başvuruları birkaç gün içerisinde yapacak.

1 Yorum Onay bekleyen yorum yok

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu