Kamp öncesi bir test daha

Bursaspor'da yarın yapılması planlanan Kovid-19+ testlerinin önümüzdeki hafta başlaması planlanan Bolu kampı öncesinde yapılması kararlaştırıldı.

Planlamaya göre yeşil-beyazlı kramponlar ve teknik heyet Bursa‘da Kovid-19 testine girdikten sonra kampa gidecek.

Bursaspor‘da teknik heyet ve futbolcular daha önce iki kez Kovid-19 testinden geçmiş, sadece rahatsızlanan Yevgen Seleznov‘a takımdan ayrı bir test daha yapılmıştı.

Yeşil-beyazlı kulüpte şu ana kadar yapılan testlerde pozitif sonucun çıkmaması büyük rahatlamaya neden oldu.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Dünya üzerinde ya da Türkiye’de binlerce insan erken tanı koyul(a)madığı için bu illet hastalık yüzünden vefat ediyor. Piyasası yüksek olduğu için uzaktan bakıldığında basit bir eğlence sektörünün en alt kademesindeki gladyatörler ise yukarıdakiler daha çok para kazansın diye en az üç kere teste sokuluyor. İki sene öncesinin verilerine göre Türkiye’de toplam 127 adet profesyonel futbol kulübü var. Her kulüp en az iki kere test yaptırmış olsa, o teşhis sebebiyle ölen insanlara yazık.
  Mesele sadece futbol kulüpleri de değil. Dün itibarı ile Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı toplam test sayısı 1.894.650. Bu demek değil ki, bu testler o kadar kişiye uygulandı. Parası olana önem atfedildiği için 4 kere, 5 kere; olmayan teşhis edilemediği için cenazesine yalnızca birkaç yakın akrabasının katılımıyla kabristanlık.
  FUTBOLDAN SIKILDIM ARTIK. FUTBOL İÇİN DAHA ÖNCE HARCADIĞIM HER KURUŞ GELECEĞİMDEN HATTA ÇOCUKLARIMIN GELECEĞİNDEN ÇALDIĞIM EMEKLER GİBİ GELİYOR.

  3
  5
  1. @Roket 16 yorumuna yanıt olarak

   Kamp öncesi bir test daha deniliyor haberde .. Sen diyorsun ( iddia geldi futbolun zevki kaçtı. .) Kardeş ya sen iddia oynamayı çok özledin. . Canın istiyor herhalde ??? Haa öz eleştiri yapıyorsan ( iddia geldi futbol un zevk i kaçtı . ) Diyorsan ??? İddia denilen kumarı kim resmi hale getir di ise onlara sor. . SORABİLİR MİSİN ????

   1
   2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu