Kamp günlüğü | 7 Temmuz

Akşam saatlerinde kamp yapacağımız otele gelen futbolcularımız ayaklarının tozuyla Teknik Direktörümüz Şenol Güneş nezaretinde ilk antrenmanını gerçekleştirdi. Antrenmanı Futbol Şube Sorumlumuz ve Teknik Asbaşkanımız İlyas Acar da takip etti.

Antrenman öncesinde basın mensuplarına poz veren takımımız daha sonra yaklaşık 1.5 saat süren ve oldukça serin bir havada bir çalışma yaptı. Antrenmana izinli olan Şamil Çinaz katılmadı.  

Isınma koşuları ile başlayan antrenman eğlenceli oyunlar ile devam etti. Antrenmanın ikinci bölümünde  5’e 2 oyunu ve dar alanda pas – press çalışması yapıldı. Son bölümde ise tempolu koşular yapıldı.

Takımımız yarın yapacağı çift antrenman ile hazırlıklarını sürdürecek. 

ACAR; " Kartepe'de Hava Oldukça Güzel"

Futbol Şube Sorumlumuz ve Teknik Asbaşkanımız İlyas Acar, havanın Kartepe'de güzel olduğunu belirterek, bunun futbolcularımıza olumlu etkileri olacağını söyledi.

Kampın faydalı geçeceğine inandığını dile getiren Acar, "Teknik direktörümüz bir dünya markası. Gücümüze güç katacak. Şenol Hocam, daha önce A Milli Futbol Takımı ile dünya üçüncülüğü aldı, böyle bir patenti var. Bursa'da bunu şampiyonlukla taçlandırır ve 2. şampiyonluğumuzu onla görürüz diye düşünüyoruz. Umutluyuz. UEFA Avrupa Ligi'nde 2. ön eleme oynayacağız. İnşallah turu geçeriz diye düşünüyorum" diye konuştu.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı