Kamp Güneş’in elinde

Takımın çalıştığı sahadan memnun kalan ancak diğer sahaların zeminini beğenmeyen deneyimli teknik adam, otel görevlilerine çalışmaları aynı yerde yapmak istediklerini iletti. Yarın Side'de olacak olan Beşiktaş'ın da Bursaspor'un çalıştığı yerde antrenman yapmak istemesinden dolayı Şenol Hoca'nın görevlilere baskı yaptığı gözlendi.

DÜNYA ONLARA GÜZEL

Taiwo ve Frey'in antrenmanlardaki rahatlıkları gözden  kaçmıyor. Bursaspor'un göndermek için binbir yolu denediği ancak hiçbir sonuç alamadığı Sebastien Frey ve Taye Taiwo da Side kampına katıldı. Sözleşmelerinde yazan madde gereği takımla birlikte antrenmanlara devam eden ikilinin keyfine ise diyecek yok. Antrenman esnasında etrafına neşe saçan Taiwo ve Frey'in transferleri için ise hiçbir gelişme olmadığı öğrenildi.

GENÇLER ERSEL HOCA'YA EMANET

Teknik Direktör Şenol Güneş, Side kampına U-21 takımından 6 futbolcuyu dahil etti. Enes Ata, Mehmet Zeki Çelik, Muhammet Şengezer, Mertcan Erdem, Süheyl Çetin ve Oğulcan Şahin dün takımla birlikte antrenmana çıktı. Genç oyuncularla özellikle yardımcı antrenör Ersel Uzgur yakından ilgilendi.

KENDİNİZE KULÜP BULUN

Yeşil beyazlı yönetim Yasin Pehlivan ve kaleci Onurcan Piri'ye resti çekti. Transferde atacağı adımlar merakla beklenen Bursaspor'da forma bulamayan isimlerle yolların ayrılması bekleniyor. Yeşil beyazlı yönetimin bu doğrultuda Yasin Pehlivan ve Onurcan Piri'den kendilerine kulüp bulmalarını istedi. Her iki futbolcunun da menajerlerlerinin takım aradıkları bildirildi. Side kampında yer alan Yasin ve Onurcan'ın moralsiz oldukları gözlendi.

BU YELEKLER ÇOK DEĞERLİ

Avustralya'dan 55 bin dolar mal edildi. Yoğun bir kamp dönemi geçirmesi beklenen Bursaspor'da teknik heyet teknolojiyi de yakından takip ediyor. Dün yeşil beyazlı futbolcular antrenmana çip takılı yeleklerle çıktı. Futbolcuların ne kadar koşup, efor sarfettiğini gösteren yelekler teknik heyetin de işini kolaylaştırıyor. Yeşil beyazlıların yelekleri Avustralya'dan 55 bin dolar mal ettiği bildirildi. 

CİVELLİ VE FERNANDAO YARIN GELECEK

Bursaspor Genel Menejeri Adil Cenkçiler henüz ülkelerinden dönmeyen Renato Civelli ve Jose Fernandao'nun yarın kampa katılacağını açıkladı. Fernandao ile herhangi bir sorun yaşamadıklarını belirten Cenkçiler, “Bir sıkıntı yok. Her ikisininde yarın gelmesini bekliyoruz” dedi.

VOLKAN OZAN'I BIRAKMIYOR

Kaptan, transferde gündemden düşmeyen genç oyuncuyu yanından ayırmıyor. Adı Fenerbahçe ve Trabzonspor'la anılan Ozan Tufan'ın Side kampında nasıl bir tutum sergileyeceği merak ediliyor. Genç oyuncu dünkü çalışmalarda oldukça moralliydi. Özellikle kaptan Volkan Şen, Ozan'ın yanından ayırmazken, Teknik Direktör Şenol Güneş'te genç yıldızla bir ara kısa bir görüşme yaptı.

SİDE BÖYLE TAKIM GÖRMEDİ

Sezon başı Slovenya kampında yaşanan fiyaskolardan sonra Şenol Hoca bu kez her şeyle kendisi ilgileniyor. Çalışmalarda futbolcuların neşesi, ortamı ısıtırken, birliktelik ikinci yarı öncesi ümit veriyor.

Bursaspor kamp yaptığı Side'ye daha ilk günden damgasını vurdu. Pazar günü Akdeniz'de toplanan yeşil beyazlılar dün ilk çalışmasını gerçekleştirdi ve farkını ortaya koydu. Teknik Direktör Şenol Güneş, sezon başında Slovenya kampında yaşanan sıkıntılardan dolayı bu kez işi daha sıkı tutuyor. Deneyimli teknik adam her şeyin eksiksiz olması için harıl harıl çalışıyor. Bütün otel yönetimini hazırda tutan deneyimli çalıştırıcı, futbolcuların yiyeceği yemekten tutun, oynanacak hazırlık maçlarına kadar her şeyle yakından ilgileniyor.

ANTRENMANDA SAKİN

Şenol Hoca antrenmanlarda oldukça sakin bir tavır çizdi. The Sense Otel'in sahasında gerçekleştirilen sabah antrenmanında yeşil beyazlıların keyifli oluşu dikkatlerden kaçmadı. Teknik Direktör Şenol Güneş nezaretindeki sabah idmanı 1 saat 30 dakika sürdü. Bu çalışmada yeşil beyazlılar kondisyon çalışması tabii tutuldu. Deneyimli teknik adam, oyunculardan kendilerini tamamen antrenmana vermelerini istedi.

KAHKAHA SESLERİ

Yabancı oyunculardan Frey, Taiwo, Holmen, Josue, Belluschi, Bakambu ve Traore çalışmada yer alırken, izinli olan Civelli ve Fernandao antrenmana katılmadı. Teknik Direktör Şenol Güneş yaptırdığı oyunlarla çalışmanın neşeli bir ortamda geçmesini sağladı. Daire oluşturularak bir kişinin ortada kaldığı top kapma yarışı sırasında Side'de kahkaha sesleri yükseldi.

ÖNCE KARAYOLU

Bu arada 22 Ocak'a kadar çalışmalarına Side'de devam edecek olan Timsah, bu sürece kadar çift antrenman yaparak hazırlıklarını sürdürecek. Bu tarihte 17.Hafta maçı için karayolu ile Konya'ya geçecek olan yeşil beyazlılar maçın ardından ise özel bir uçakla Bursa'ya dönecek. Teknik Direktör Şenol Güneş dünkü çalışma öncesi oyuncularına bu yorucu programdan bahsederek bu sürece iyi konsantre olmalarını istedi.

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu