Kamat’tan İsmail Çokçalış ziyareti

Başkanımız Erkan Kamat, Futbol Şube Sorumlumuz Şenol Tosun, Yönetim Kurulu Üyemiz Coşkun Yavuz ve Sportif Direktörümüz Adil Cenkçiler ile birlikte Altay maçında geçirdiği sakatlık sonrası fizik tedavi ve rehabilitasyon sürecinin ardından ön çapraz bağ reconstrüksiyonu ameliyatı olan genç futbolcumuz İsmail Çokçalış’ı ziyaret etti.

Başkanımız Erkan Kamat, ameliyat sonrası planlanan tedavi süreci ve futbolcumuz İsmail Çokçalış’ın sağlık durumu hakkında bilgiler aldı ve genç futbolcumuz İsmail Çokçalış’ın en kısa sürede sahalara döneceğine inandığını belirtti.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Dance4Lifee yorumuna yanıt olarak

   Mestan’da böyle foto çektirmişti karşı takımın futbolcusu sakatlamıştı ziyarete gitmişti! Sonrası malum 15-18 Milyon TL Altın Hesap ve Temlikler – Pardon ama bana böyle fotolar sadece Show geliyor Temlikler geliyor kemiklerim sızlıyor! İsmail’e hızlı sağlıklar ama onuda kaybettik gibi!

   13
    1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

     İstanbul LİV Hastanesi. GS kulübünün sponsor hastanesi. Ameliyat parsı GS’den çıkıyor. Kamat onun için keyifli. Resimde sol tarafta komidin üzerinde duran 1 kutu kestane şekerini alıp İstanbul’a resim çektirmee gitmiş.

     4
     1
     1. @Nedim yorumuna yanıt olarak

      Gs karşılıyosa bunu ister gibime geliyo sözleşmesi biten oyunculara bonservis olmayacağından atlar Fenerse parayı basıp almaya kalkar en kötüsüde o kadar yetiştirdiğin yerli futbolcuyu kaybetmek olur

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Kusura bakmayın ve yanlış anlaşılmasın.
   İsmail kardeşim iyiki
   sakatlanmış! Sayesinde kulübün başkanını gördük.
   Yalnız güzel reklam değil mi?
   Haa! Belki de İsmail’e menajerlik yapıyordur.

   2
   5
 1. NE BASKANI SINIF BASKANI BILE OLMIYACAK SAHSIYET BASKANDIYE ANILIYOR BURSASPORUN BU DURUMA DUSURENLER UTANSIN
  BASKAN MUSVEDDESI
  BURSA SPOR TARIHI
  KAMAT MESUT VE ALIYI AFFETMEYECEK
  REZIL HERIFLER DUSUN ARTIK KULUBUN
  YAKASINDAN
  BUNLARIN UYELIKLERI EBEDI IPTAL EDILMELI
  IDRIS NAIM DE ÓLMEDEN DIVAN BASKANLIGINI BIRAKMIYCAK HERHALDE
  OLSUN DIYE BEKLIYCEZ HERHALDE

  8
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu