Kamat’ın önceliği personel maaşları

Bursaspor'da Erkan Kamat yönetiminin birinci gündem maddesi personel maaşlarının ödenmesi.

Kamat’ın bu konuda ilgili personele kulüpte çalışanlarla ilgili tüm bilgilerin kendisine iletilmesi talimatını verdiği öğrenildi.

Buna göre kulüpte çalışan personelin görevi, kaç aydır maaş alamadığı, kısa çalışma ödeneğinden yararlanıp yararlanmadığı gibi başlıklar toplandıktan sonra başkan Erkan Kamat’a verilecek. Erkan Kamat kısa süre içinde personel maaşlarının ödenmesiyle ilgili çalışmaların tamamlanacağını söyledi.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Helal olsun başkan. . Emeğin karşılığını ödemek için çaba göstermeniz taktirle karşılanır. .Çalışan emekçi nin hakkını verin ki ahh almayalım. .. Emekçinin hakkını ödemek için emek harcıyorsunuz ya …BRAVO BAŞKAN. ..

  58
  3
 2. Acilen oncelikle sanayiciler ve tum bursa halkini kapsayacak sekilde yeniden yardim kampanyasi duzenlenmeli…!
  Bursa’ da dogan ya da doyan kim varsa destek olmali şehrimizin biricik takimi Bursasporumuzu hep birlikte ayaga kaldirmaliyiz !
  Ozellikle Bursa’ miz sayesinde kazanan sanayicilerin ve is insanlarinin bu sehre ve takimina borcu var ! Simdi sehrimizin takimina aidiyet zamani !!!

  31
  13
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Millet para vermiyor işte kardeşim, sürekli aynı adamların kapısına gidip yalvarmaktan yüzün kızarmaz mı senin? Sanaayiciye para gökten düşmüyor ya, pembe hayal satmaya gerek var mı? Ülke ekonomisinin bellenmedik yeri kalmamış, adam çıkarıp sana yeni cukkalar indiresin tekrar batırasın diye para mı hibe edecek? İşten çıkarma yasağı neden uzatılıyor biliyormusun? Yoksa sende ehonomi züper yeeğnim bah millet tomofil alayor aparduman alayor diyen tayfadanmısın? Kimse bu şartlarda balya balya para saymaz Bursaspora onu artık geçelim. Kamat çıkmasa başkan adayı yoktu sen hangi sanayiciden bahsediyorsun? O 20 verse bu 100 verse oh oh düzlüğe çıktıh hamdossun rüyasından ayılın artık. Battık ve battığımız işlerden ders alıp biz çıkaracağız bu takımı, dilenerek değil.

   27
   5
 3. Bu benim için transferden ondan bundan daha önemli. Bu kulüp ayaktaysa bu kulübe emek veren çalışanları nedeniyle ayakta. Teşekkürler

  23
  3
   1. @Yesiltimsah yorumuna yanıt olarak

    2 eir = 16 tl…yilfirim da bunu kimse vermez çünkü kimse bursalı değil.. osmangazi nin yarısını geç 1/3 u vermez..nilufer zaten bursaspor u takmaz..sen bursasporlu ve para verecek kaç kişi var sanıyorsun? Ben söyleyeyim.. öldür allah 5.000…bu şehire cok guvenme

 4. Laftan çok artık icraati görme taraftarıyım
  Ali dededen mesut mestana herkesin önceligi
  Personelin maaşını ödemek olmustur
  Bu sitede yüzlerce haber çıkmıştır bu konu ile
  İlgili, gerekirse sadece personele ödenme adina
  Bagış kampanyası yapılsın bu kulübün üzerindeki
  Emekçi hakkının laneti kalksın o zaman inanın
  Herşey daha kolay olacak.

  16
  2
 5. Şu 5 milyon doları yatır be kardeşim tahtayı açıp yukarı çıkarız gelir artar sende paranı alır gidersin

  8
  4
 6. Allah yar ve yardımcımız olsun sn.başkanım.KUL HAKKI Yüce rabbimizin dahi bununla bana gelmeyin diye emrettiği bir haktır.Ailesini geçindiren insanların alınteri verilmeyen yerde ne huzur ne başarı olur.

  Kulüp çalışanının işinden memnun ise maaşını yani hakkını verecek.Memnun değilse medenice anlaşıp helalleişilerek yollar ayrılacak.Bu tesislerdeki en alttaki çalışandan hoca ve oyuncuya kadar durum bu şekilde olursa işte o zaman BURSASPOR büyüyen,gelişen seveni daha fazla olan bir camia olur.

  Bunun için kulübün her imkanı en üst derecede değerlendirmesi,tasarrfu tedbirleri alıp kuruşu değerlendirecek işlere imza atmaları gerekmektedir.

  BURSASPORUMUZ için bu şehirde fırsatlar çok,yeterki bunlar iyi değerlendirilsin.

  4
  3
 7. Başkan bizleri de unutma. Her maç deplasmana geliyoruz. Ali ay ve mesut mestan masrafları karşılıyordu. İkinci yarı seyircili olacak. Sen hazırlığını yap biz de deplasman hazırlığını yapalım. İlk deplasman eşeklere olacak. Bursasporu bursaspor yapan deplasmanda boğaz patlatan bizleriz. Ekran başında oturup çekirdek yiyenler değil. Bizi de gör başkan. Bizimle güçlü olursun ancak

  2
  39
  1. @Maraton cefa yorumuna yanıt olarak

   Katılıyorum kardeş. Ali ayı yediler parasız halıcıyı getirdiler. Bundan bize hayır gelmez. Yarın bir gün deplasmsan olayını kendiniz ayarlayın derse şaşmam 🙁

   1
   4
 8. Bravo başkana ilk önce çalışanın maaşı verilmelidir hele bu zamanda çalışanda daha moralli daha istekli çalışır

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu