Kamat Özlüce’de

Bursaspor'da bu akşam yapılan antrenmanı Başkan Adayı Erkan Kamat da izledi.

Bursaspor‘un akşam saatlerinde gerçekleşen antrenmanını Başkan adayı Erkan Kamat, Başkan Mesut Mestan, yönetim kurulu üyeleri ve Sportif Direktör Mustafa Gönden ile beraber saha kenarından takip ettikleri bildirildi.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Başkan baştan anlaşalım
  Para yok diye ağlayacaksan hiç gelme
  Başkan dediğin ağlamaz
  Çözün üretir
  Bursaspor sizin reklam panonuz değil

  75
  19
 2. Bursaspor için projeler nedir sayın baskan bir sürü cevapsız sorular var bekleyen,transfer ne olacak hoca ne olacak tahta nasıl açılacak bursaspor bu dar bogazdan nasıl çıkacak nedir projeleriniz kamuoyunu bilgilendirmeniz gerekmiyormu

  32
  9
 3. Erkan Kamat bir enkaz devralıyor.İşi gerçekten çok zor.Göreve geldiği zaman aylardır ödenmeyen personel ve futbolcu maaşları , geçmiş dönem eski futbolcuların ödemeleri(bazı dosyalar Fifa’lık) , vergi borçları , transfer tahtasının açılması , tesislerin yenilenmesi vb. sorunlarla yüzleşecek.İnşallah Erkan Başkan ve yönetim kurulu bu sorunların üstesinden gelir ve bizi süper lige taşırlar.Erkan Başkana camiamız adına hayırlı , uğurlu ve başarılı olmasını dilerim.Herkese hayırlı cumalar.Saygılarımla…

  12
 4. Tahta kapalı Ve Açılması Mümkün Gözükmüyor -Tek Adaylı Bir Şeçim Daha ! – Para Yok € 6 Milyon Euro + 50-60 Milyon TL + Kapıda Bekleyen Borçlar -Sizce Adaylığını Açıklayan Gurup Bu Parayı Verebilecek Bulabilecek Güçtelermi ve Kendi Paralarınıda Kaybetmek İçin Batık Paraların 500-600 Milyon TL Borçların İçine Atarlarmı? Bir Antrenör Transferi İçin Bile TFF İzin Verecekmi ? Bursaspor’un Eski Antrenörlerine Milyonlarca Borcu Varken? Parasız Başkanlık Vs Olmaz Hele Hele Bursaspor’un Ve Futbolumuz ve Bütün Dünyanın Bu Bulunduğu Mali Kriz İçinde.

  10
  1. @MünferitTeksas yorumuna yanıt olarak

   Ama Kamat’ın oturuşta gene bi haşmet var. Hiç olmassa Başkan gibi oturuyor. Yanında oturan Messut’a bak gene. Başkandan çok yancıya benziyor. Ulan hiç dolduramadın o koltuğu be. Yaık oldu Burasapor’un 1 yılına daha.

   1
   1
 5. Hangi plan hangi proje !? Hangi tahta hangi transfer ! Şu hale bakın cebinde metelik olmayan ondan bundan bi dal sigara dilenen tipler gibi okeye dördüncü arıyorlar sanki ! Bi de gelmişler özlüce’ ye ! Fotoğraf aslında herşeyi özetliyor arkasında eller cepte olan tipler yancılar sandalye de oturup kara kara düşünen de başkan olacak zat ! Yazık vallahi yazık daha ne yapacaklarını bilmiyorlar…Buralar kimlere kaldı !? Al birini vur ötekine mestan’ dan ne farkı var bu meteliksizlerin ?
  Merhum İbrahim yazıcı’ yı tekrar rahmetle anıyorum…
  Tertemiz Şampiyon başkanın mirasına üşüşen üşüşene !

  7
  6
 6. En önemlisi tahtanın açılması ve taansfer yapılması, goca işi en kolay , oara almadan BURSASPOR da hıcalık tapmaya hazır bir sürü insan var hıca bulunur önemli olan borçları ödeyip eksi cezaları almamak ve tahtayı açıp transfer yapmak

  1
  4
 7. tek aday olunca proje üretilmesine gerek olmuyor ki. zaten öyle yada böyle başkan oldu bile. mestan nasıl desten yazmaya geldiyse kamatta kanırtmaya geliyor. klüp meteliksiz amatöre düşene kadar reklamını yaptık yaptık sonra böyle medya ve şehrin önüne nasıl gelecekler nasıl isimlerini duyuracaklar. klüp boşa kürek çekiyor tabiri caizse billurlu başkan gelmedikten sonra ptt patinaj çekip dururuz benzin bitti mi de 2 lige gideriz. levent kızıl hayri yazıcı hüseyin özdilek cavit çağlar hüseyin durmaz celal sönmez gibi billuru adamlar laım takımın başına, yanlarınada gerçekten futbol bilgisi olan kendini geliştirmiş bursasporun eski topçu atrenörleri teknik ekibinden yeni ekip kurup basketboldaki gibi disiplinli ve iş dağılımıyla ancak belimizi doğrulturuz. gerisi yalan kamatlar mestanlar aylar bölükbaşılar ile olacak iş değil bunlar. bu adamların çoğunu sevmiyoruz haklı gerekçelerle ama gerçekçi olursak denize düşen yılana sarılır hesabı mecburiyetten yardımcı olmalarını istemeliyiz. Süper lige çıkardıkları gibide AŞ olma adına atılacak adımları hızlıca atarak bataklıktan kurtulmaya çalışmalıyız. Ya da daha sancılı ve dikenli yol olan altınordu modeli yapacağız. gençlere önem veren geliştirebilen disiplinli bir td anlaşıp her sene en az 2-3 oyuncu parlatıp yılda en az 5m £ yakın satış yapıp kendi kendimizi kalkındıracağız. Ancak taraftar goygoyu kesecek ve sadece destek verecek. Transfer diye böbürlenmeyecek ve kombine olsun bilet olsun store olsun her desteği verecek. Girdisi çok çıktısı az bir klüp yapısına ulaşırsak borçları bahsettiğim iş adamlarını devreye sokarak yapılandırabilirsek 5 yılda borcun en kötü 4/3 ünü kapatabiliriz. Sonrasında ise doğru yapılanma ile süper lige tekrar çıkacak yarışmacı takım olabiliriz. böyle abuk subuk adamlara yok yere güvenip duyar kasarsanız mestan olduğu gibi yaşayacağınız tek şey hüsran olur.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu