Kamat “Onur duyarız”

Yeşil beyazlı yönetim hatıra kombine bilet satışlarına kısa sürede başlayacak.

Futbol Federasyonu’nun sezon ilk yarısında maçların koronavirüs salgını nedeniyle seyircisiz oynanacağını açıklamasının ardından Bursaspor taraftarı önemli bir girişimde bulundu.

Bursaspor Taraftarlar Birliği, pandemi nedeniyle tribünlerden destek veremeyecekleri kulüplerine mali yönden destek vermek adına ‘Hatıra Kombinesi’ satışa sunulması çağrısında bulundu.

Yeşil beyazlı taraftarlar 100 TL bedelle satılmasını istedikleri hatıra kombineleri tüm şehrin ilgi göstereceğini ifade ettiler.

ONUR DUYARIZ

Şehirde bulunan tüm esnaf, sanayi odaları, il ve ilçe belediyeleri, parti teşkilatları, öğrencisinden emeklisine Bursaspor’a destek vermek için bu kampanyayı hayata geçirmeye davet edilirken, Başkan Erkan Kamat, “Hatıra Kombinesi projesi için taraftarımıza teşekkür ediyorum. Biz bu kampanyayı yapmaktan onur duyarız. Hatıra Kombinesi almak isteyen taraftarımızın, bağış makbuzu karşılığında Bursastore’lardan kartlarını almasını planlıyoruz. Tüm detayları daha sonra açıklayacağız Camiamla bir kez daha gurur duydum” şeklinde konuştu.

26 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Çok güzel bir düşünce ben şahsım olarak destek vereceğim.
  Buradan Sevgili Bursaspor kardeşlerime bir önerim daha olacak.
  Bursaspor’un gerçek sahipleri taraftarlar ve kongre üyeleridir.
  Lütfen Bursaspor taraftarıyım diyorsanız KONGRE ÜYESİ de olun çevrenizdekileri de KONGRE Üyesi Olmaya teşvik edin davet edin.Ancak Bu sayede Bursaspor’u Yönetecek Güzel Başkanları Seçebilir.Blok oyları Kırabiliriz.

  32
  1
 2. Yeterki hemen başlatsınlar ve tüm bursaya akıllıca yaysınlar ben hemen 10 kombşne alırım gönlümden geçen tüm bursayı bursaspora fedakarlığa bekliyoruz bursaspora hıyanet eden bursaya hiyanet etmiş demektir

  14
 3. Keşke ilgi olacak olsa ama malesef hiç sanmıyorum.Gecen sene gördük 16 liralık SMS kampanyasına olan ilgiyi.Adam verirmi gidemediği maçın kombine parasını.

  12
  14
  1. @pingel yorumuna yanıt olarak

   Hemen enseyi karartma. Taraftarım diyen üzerine düşeni yapar. Ben şahsen hatıra duvarına bir tuğla kampanyasına katıldım. 10 adet sms attım, her yıl iki tane oğluma kombine alıyorum, montum, eşofmanım, tişörtüm, formam ve atkım hep orijinal, bu kampanyaya da internet ortamında da yaparlarsa 5 kombine alırım. Bir eksiğim var, kongre üyesi değilim. Ama 53 yıllık taraftarım. Osman, Ahmet Tuna, Mesula, Ersel, Orhan, Sinan Bür, Deli Vahit, Müfit, Necati İrfan, Taner gibi Bursasporun ilk 1. lig takımlarını seyretme şansına erişmiş kişiyim.

   16
 4. Destek verelim beyler. Bu transfer tahtası ve cuma günü gelecek oyuncular parasız olmıyor. Elbet bunların ödemesi de olacak. Bize büyük iş düşüyor.Bu takım hu sene açık ara farkla lider bitirecek yazın kenara. Bekle bizi süper kig.

  11
  8
 5. (Bursam) arkadaşa katılıyorum. Sezonun başındayız arkadaşlar hemen olumsuz, yıpratıcı, karamsar yorumlar yapmayalım lütfen. Güneş her gün yeniden doğuyor. Bu yıl asıl yerimiz olan süper lige cikacagiz.

  10
 6. Bursada yaşamıyoruz kargo ile de gönderilebilsin. İnternet üzerinden satış organize edilmeli sadece storeden değil.

 7. Var mısınız
  Herkes karınca kararınca 1 Milyon adet
  Hatıra kombinesi alınsın 100 Milyon TL
  Gibi güzel bir gelir katkısı olsun kulübe

 8. Başkan bursastore fiziki mağaza değil de; internet satışı üzerinden yapın. Kartın üzerine isim yazsın, insanlar kredi kartı ile de alabilecek şekilde planlayın. İşin özeti erişimi kolaylaştırın; kişiye özel hale getirin. Aksi takdirde hayal kırıklığı yaşanabilir

  1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

   Merhaba ” hadiyin oradan yaaaa” ile başlayan cümleler genelde herhangi bir fikri olmayan kişi veya kişiler tarafından kurulan cümlelerdir..eğer ki bir fikriniz oneriniz varsa BURSASPOR için lütfen devamını getirin… yoksa ,susun yoksa cumleniz “kadük” kalıyor.. saygılarımla

   54
 9. Ne demek bursastoreden alırsınız. Sanki her yerde varsa. Kolaymi stadyum a gitmek gelmek. Onca yol. İnternet ten alınır eve yollarsiniz. Çin’de 1 TL lik mal alıyor sun eve kadar getiriyorlar. Hem kel hem nodul sunuz. Biraz zahmete giriverin.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu