Kamat kampa geldi

Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat ve yönetim kurulu üyeleri, Bolu'da kamp yapan yeşil-beyazlıları ziyaret etti.

Milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı Bolu‘da kamp yaparak geçiren Bursaspor, çalışmalarını akşam saatlerinde yaptığı antrenman ile sürdürdü.

Akşam saatlerinde gerçekleşen antrenmanı Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat, yönetim kurulu üyeleri Coşkun Yavuz ve Şenol Tosun saha kenarından takip etti.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Adam sponsor paraları vs temlik varmış vs açıklayacakmış delileriyle- adamın dediğine bak ya gelecek sponsorluk paralarına güvenerekmi Başkan oldun? ya tam komedi hatta komedi ötesi- pılını pırtını topla derhal istifa et- Bursaspor’un böyle parasız başkanlara ihtiyacı yok 3-5 Bursaspor’u seven bilirkişi senden daha iyi yönetir şirketleşme sürecini sana vs ihtiyacı yok Bursaspor’un

  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Eser ben o konulara takilmam da
   fotoğrafta önde başkan ve yöneticiler bakıyorum arka da sandalyede kaptan gayet rahat oturuyor.
   Yanında başkan mi var kim var hiç umursamıyor.
   Kaptan bana hiç kızmasın.
   Ben bu görüntüyü yakaladım ve yazmak zorundayım.
   Eskiden böyle olmazdı.
   Takımın başkanı gelmiş sadece bir kişi değil tüm oyuncular,personel,teknik kadro neredeyse ceketleri olsa onu ilikleyecek gibi duruyorlardı.
   Bu fotoğraf ile birlikte Bursaspor’un yaşadığı bu etkisiz ve prestijsiz günlerin nedeni belli oldu.
   Takımda makama mertebeye saygı kalmamış.
   Başkan başkansa önce şu liyakat ve makama saygı meselesini ele alıp çözmelidir.
   Gelinen noktada oyuncuların suçu yoktur.
   Bu durumun sebebi senelerdir kulübü yanlış yöneten kişilerin suçudur.
   Sen oyuncuya parasını vermezsen oyuncu da seni kaale almaz.
   Özet olarak futbolcu egemen bir takım başarıyı kesinlikle beklemesin.
   Bizim için de başarı çok uzak.
   Bu durumu çözecek olan tek hareket personelin ve oyuncuların maaşlarını en kısa sürede güncellemektir.
   Bak bakalım o zaman başkan kapıdan girdimi herkes nasıl ayağa kalkıyor.

   4
   1
  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Bu hoca kendinide bitirecek yönetimide bursasporuda…. Yetenek yok oyun okuma yok takımın kondisyon sıfır 2.yarı yarı sahayı geçemiyoruz takımın hepsi genç.. Topçular duracakları yeri bilmiyorlar Giresun maçında 2 gol kornerden geldi kalenin içine adam koyamıyan bir t. Direktör var takımın başında.. Bursaspor eriyor arkadaşlar bu hafta olası bir mağlubiyette bu takım ligin dibine demir atar..

   2
   1
 1. Mesut Mestan hiç olmazsa futboldan anlıyordu bu ne yapmaya gelmiş Bolu ya Uludağ a gitsin daha iyi…
  Bursaspor un yenecek bir etleri kaldı onları mı yemeye gelmiş ……..?

 2. İşin gücün hava,cıva ve şov yapmak Başkan
  Özer bile senin oldugun ortamda istifini bozmadan
  Yayıla yayıla oturmuş biraz saygı gösterilmeyi
  Umuyorsan yanında çalıştırdıgın işçilerine parasını
  Vermelisin ne zaman ki bi patron işçisinden
  Daha fakir ise o zaman o işyeri batmaya mahkumdur
  Şuan ki bursasporumuzun durumunun özeti

  2
  1
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Şiptar kardeşim.
   Seni tebrik ederim.
   Benim gibi ayrıntıyı çok iyi yakalamışsın.
   Aynı düşünüp aynı yazmak buna denir.
   Benim yorumumu da okumalısın.
   İyi günler.

 3. Arkadaşlar öncelikle Erkan Kamat ve yönetimine Bursasporumuzu bu zorlu süreçte yanlız bırakmadıkları İçin kutluyorum evet kulübün içindeki durumu bile bile geldiler kısa bir süre oldu ama bakıldığında sponsorluk anlaşmaları bir hayli başarılı kulüp personelinin maaşları ödendi ben maddi durumun hergeçen gün iyileşeceğini düşünüyorum eleştiri yapılacaksa bundan önce yöneticilik yapan Başkanlar ve ekiplerine yapmak gerekir unutmayın ki bu duruma kötü yönetilerek geldik şimdi destek zamanı eğer bu yönetiminde yanlışları olursa onlarda tabi ki eleştirilir ama bu enkazdan çıkabilmek için hepimizin pozitif enerjisine ihtiyacı var güzide kulübümüz BURSASPORUMUZUN

  2
  2
 4. Ne verdide neyin başkanı ? Borç 600-700 milyon TL, As futbolcular Sehu vs bırakıp gitti paraları verilmedi diye, kapıda -3 bekliyor paralar ödenmedi diye , işçi maaşları borçları bile bir kısım ödendi diye haber sadece çıktı yani bir ay daha şimdi üstüne bindi- yani neyin başkanlığını yapıyor şu ana kadar sadece sırıtma ve forma dağıtma ile parasız başkanlık- ya derhal istifa et Şirketleşmek için genel kurul açıkla ve yönetimi 4-5 kişilik bu süreci para koymadan senden daha iyi yönetecek Bursaspor’lulara bırakki iyice zor durumlara düşmeyelim- sana bu kulübün ihtiyacı yok!

 5. Parası olmayan bir kulüp boluda nasıl kamp yapar? O kamp parası ile birçok personelin parası ödenseydi daha iyi değilmiydi?

 6. Hadi transfer yapamadık tahtayı açamadık anlarımda bu takıma eksi puanlar aldırırsanız o koltuğu bence boşa işgal etmeyin derhal istifa edin. Bırakın bu takım başkansız kalsın. Hiç olmazsa başında başkan yok cezada gelir ekside gelir , deriz. Yoksa böyle laylaylom yapmaksa Bursaspor başkanlığı, yoldan geçen harkes yapar. O yüzden kimse başkan olmasın da ,biz taraftarlarda boşa asabi olmayalım

 7. Vayyyy malkocoğlu ortaya çiktı.. nasil da maytap geçti bizimle ama..1 ay açiklama yapmadi,ortalikta gözükmedi..biz de sandik ki,tahtayi açiyor transferlerle hummali bir şekilde görüşuyor..herkeste ayni düşunce..bakalim hangi transferler gelecek diye atıp tutanlar bile vardi.. sonra bi baktik..tahta kıçımiza girmiş.. ortalikta gözükmeyen malkoçoğlu kampta gözukuvermiş.. hala bazi avanaklar eksi 3 puan derdinde. Ulan biz zaten her maç eksi 3 alıyoruz..uyanin artik…anlayın şunu..malkocoglu ve fedaileri bursaspora altin vuruş yapmaya gelmişler..

 8. Tahtayı açtıramadı yönetim bunsene çıkamasak bile sene sonunda göze çarpan gençleri sataıp ceplerini doldurup mestan gibi gitmezler inşallah bu borcu ödeyecek kimse yok koca bursada

 9. BAKSANIZA BASKAN VE 1 2 YONETICI AYAKTA OZER HURMACI KENARDA OTURMUS GULUYOR. BIZ DAHA BURDAN KAYBEDIYORUZ. SANKI BASKAN ÖZER HURMACI

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu