Kamat ile Nihat Özdemir anlaştı

Bursaspor'da üç senedir ödemelerinde aksama yaşanan elektrik borcu konusunda bir gelişme yaşandı.

Bursaspor Kulübü‘ne bağlı olan tesislerden Timsah Arena, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri ve Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri‘nin elektrik borçları için Başkan Erkan Kamat ile Limak Enerji Yönetim Kurulu ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı olan Nihat Özdemir bir görüşme gerçekleştirdi.

İki isim bu görüşme ile birlikte Bursaspor Kulübü‘nün elektrik sorununu çözüme kavuşturdu. Mevcut durumda kulübün elektriklerinin kesilmesi gibi bir sorun bulunmuyor.

21 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Asıl anlaşılması gereken, federasyonun ve hakemlerin Bursaspor’a bakış açısıdir. Ayrıca geçen sene ki Altay maçının hakemiinin bu senede atanmasına itiraz eden, algı yaratan bi tane kulüp yetkilisi oldu mu ? Olduysa ben kaçırmışım

  70
  5
  1. @Musa Celebi yorumuna yanıt olarak

   Sayın Kamat’ ta kimseye ödeme yapmıyor aynı mesut mestan-2 !?
   Şaka gibi arkadaş ya ödemeyi ileriye ertelemek başarı mı ? Ya senden sonra gelen ?
   Anladık ki sizden de bir cacık olmayacak ! O yüzden çok yüksek beklenti içinde olmayalım derim çünkü sonra yine hayal kırıklığı ! Bu gençler gideceği yere kadar gidecek ve sonrası yine ağlama edebiyatı ! Kaynak yok çözüm yok en önemlisi plan proje hiç yok !?

   23
   3
  2. @Musa Celebi yorumuna yanıt olarak

   Vay be. . Bundan yıllar önce söyleselerdi BURSASPOR un elektrik borcu olacak başı çok ağrıyacak deseler di ( has tirin. ) Derdim. .Ve de inanmazdım. . BURSA ya BURSASPOR a TARAFTAR a KİM YA DA KİMLER BU DURUMA DÜŞÜRDÜ İSE ALLAH ından BULSUN. ..

   27
  3. @Musa Celebi yorumuna yanıt olarak

   Mestan bu ödemeyidemi öteledin?Sen kime ne parası verdin?Altınlarla kime ne ödeme yaptın?Her şeyin kesin bir kılıfı vardır fakat unutma Mestan Ölüm var, sonrasında da Hesap var.

   31
 2. Bu hacının amacı zaten intikam almaktı ki aldı ve idda ediyorum bu zat orada olduğu sürece biz süperligi bırak bu ligte bile tutunamayız inşallah olmaz ama bakalım daha neler yapacak ! Allah korkusu da yok ama hacıya gitmiş…fenevliler de sevmez bunu çünkü az yaptı diyorlar cincon a da taktı ama tıpası yemeyince bıraktı ……
  Bizim başkan da piyasalar yoktu niçin yok diyorduk meğerse bunulaymış…Allah sonumuzu hayır etsin…

  9
  5
 3. rezilliğin adı haber oldu..elektrik parasının nesinde adama gideceksin klubün halşni görün beyler..sonra ali imzalamıyor nasıl imzalasın..

 4. Hep söyleyeceğim transfer lazım çıktık çıktık Yukarıdan 4 süper lig Takım’ı düşecek bu sene TFF de adam gibi takım yok ocakta direkt oynayacak kaliteli transferler lazım bıktık bu çirkin ligi izlemekten beinsports bile şifresiz veriyor bu amötör ligi…

  5
  1
 5. YAZIK NE DURUMLARDAYIZ YE IC SONRA GIT BASKA BIRI GELIR ODER YOK BÖYLE BIR DÜNYA ELK.SU KESILMEYECEK DIYE SEVINIYORUZ BURSALI VE BURSASPORLU OLARAK GUCUME GITTI BÖYLE OLMAMALIYDI

  3
  1
 6. demek ki, altay maçındaki ofsayt diye sayılmayan tertemiz gol ile olmayan penaltıya ses çıkarılmamasının sebebi buymuş..

 7. Elektrik,personel g,bi ödemeleri yapacak kaynaklar var amma onları değerlendirip kaynakğı verimli kılacak yönetici,şehir idarecimiz yok.
  İş merkezlerinin ortasında,ulaşım noktasında sıkıntı olmayan stad,otopark,işyeri,sergi vs. faaliyetler için biçilmiş kaftan amma bunu milyon kezde söylesek ,dilimizde tüy kalmasada anlayacak idareci göremiyorum.
  Bize sinekten yağ çıkartacak idareci gerekli iken işin tam tersi akan suyu seyreden idarecilerimiz var.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu