Kamat “Benim açıklamalarım kaos yaratabilir”

Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat, Balıkesirspor maçının ardından açıklamalarda bulunacağını açıkladı.

Başkan Erkan Kamat “Camiamızın uzun süredir çalışmalarımızla ilgili açıklama yapmamı beklediğini biliyorum. Ama bişeyler olumlu veya olumsuz olarak neticelenmeden tabloyu ortaya koyamazdım. Ayrıca yapacağım açıklamalar kaos ortamı yaratabilir. O yüzden de yarını ve hafta sonu oynayacağımız maçı atlatalım istiyorum. Sonrasında yaşadığımız her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatacağım” dedi.

26 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sayın başkan kulüpte neler olmuş , neler oluyor herşeyi açıklamanız gerek taraftar gerçekleri bilmek istiyor. Hayal satanlardan, kulübü egosunu tatmin etmek için , kendi çıkarı için o koltuğu işgal etmiş yada edecek olanlardan bıktık !!!

  80
  2
  1. @CROCODILE yorumuna yanıt olarak

   Gerçekler açıklanmadığı için kaos devam ediyor.Bu kaos bizi KÜME düşürdü ve çıkarmıyor.Herkes herşeyi bilsin ki planlama gerçeklere göre yapılsın.

  2. @CROCODILE yorumuna yanıt olarak

   Masallar masallar ! Masal dinlemeye tahammülümüz kalmadı artık yeter !?
   Göz göre göre Bursaspor bitiriliyor ! Ne siyasilerin ne de hiç kimsenin destek çıkmaması bunun en büyük kanıtı !

   31
   3
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    eksi 3 puan alsak da, yönetim devam etsin, fakat tüm bursa’ya son 5 yılı anlatmak gerek. Eğer anlatamıyor ise, hemen istifa etmelidir. Bursa profesyonel futbolcular derneği gelip yönetimi devralsın.

    8
    7
   1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

    Başkan en büyük icraatin kulübün içinde dönen oyunları taraftara anlatman lazım bu taraftar dostunu düşmanını tanısın emin olun ki arkanıza yüzbinlerce taraftarı alırsınız özellikle recep bölükbaşı zamanında satılan oyuncuların paraları kime gitti erkan körüstan zamanını ali ay zamanını mestan zamanını kulübe kimler köstek oldu sadece bunları anlattıktan sonra da kulüp olarak bu şahıslara dava açmanızı bekliyoruz ayrıca kulüp avukatlarıda bu sözde başkanların yine kimsenin günahına girmiyim varsa çaldığı paralar kur veya altın göz önünde bulundurularak kulübe geri kazandırmanız lazım ayrıca son yaşanan olaylarda adanademirspor maçı öncesi yaşananlar ve en son özer mestan olayında kulüp devreye girmeli ve yalan söyleyen tarafa kulübün itibarını zedelemekten tazminat davası açışmalı Saygılarımla….

 2. İyi taraftan bakarsam diyelim problemleri çözdü -puan almadık. Anlatsa ne değişecek., Tespitlerini anlatsaydın yaksaydın ortalığı zamanında. Mücadeleyi zorlukları görenler belki destek olurdu. (Hani şu şehrin büyükleri varya, hiç göremediğimiz Ölü fosiller)

  Kötü taraftan bakarsamda, – puan aldık. xxxx problremler yaşanmış, çözemedik. Ahmet almış, Mehmet götürmüş. Ee kimse adayda olmadı biz görevi üstlendik, uğraştık 25 dosya çözdük, 5 dosyayı sonuçlandıramadIk. Bütün Bursa taraftarından özür diliyorum. Kenetlenip önümüze bakacağız. (Yani kaybeden yine Bursaspor olacak) Bu saatten sonra ortalığı yaksan ne olur, yakmasan ne olur Sn. Kamat

  Ama en azından umarım ilk yazdığım olurda -puan almayız. Bakalım son gün, akşam ola hayır ola..

  33
  1
 3. Düştüğümüz Şu Hallere Bak. Kaosmuş Zaten Bilinen Bir Durum. Küllerimizden Yeniden Doğarız, Yeter ki Hırsızlar, Yalancılar Ve Menfatçiler Olmasın.

  31
  1
  1. @ULU MAHALLE 72 yorumuna yanıt olarak

   İptal ettirme falan diye bir şey yok parayı verceksin yada dosya sahibinden süre isteyeceksin zaten dosya sahiblerinden daha önce süre istenmiş ve ödenmemiş sendede para yok laf çok e ozaman son gün bu açıklama niye geç bir nları diye bir şarkı vardı şimdi yapacağın belli eski yönetimlere salla aradan sıyrılmaya çalış ama yemezler bu tabloyu sende bizde biliyorduk baştan desen biz bunları halledemeyiz başımızın üstüne ama hallediyorum çalışmaktan öldük bittik ama sonuç yok en kolayı koos çıkarayım yok böyel bir şey sen bu yarıştan hızlıca çıkacaksın belli oldu yalana dolana gerek yok…..

   19
   4
 4. Erkan Bey Her Hafta Bir Açıklama Yapacaksınız, Bizler Taraftar Olarak Sabırsızlıkla Açıklamanızı Bekliyoruz. Kaosmu Sayın Başkan Her Şey Güllük Gülistanda Bizlermi Yanılıyoruz.Zaten Dibe Vurmuşuz, Müsade Edinde Camiayı Bilgilendirin Lütfen.

  20
  1
 5. EN GÜZELİ KULÜBÜ KAPATACAKSIN ALACAKLI OLANLAR KOL SAATİNİ ALIRLAR. DAHA SONRA ALT LİGDEN KARACABEY VEYA YILDIRIM SPORDAN YENİ BURSASPOR YARATMAK.GAZİANTEP İN YAPTIĞI GİBİ. YOKSA BİR ÖMÜR KAHIR ÇEKERİZ.

  15
  7
 6. Yuh be ne kolpcı çıktın be açıklama yapacağım açıklama yapacağım deyip durdun yapta bi görelim artık ne verdin sen ve yönetimin bi görelim

  10
  4
 7. mestan daha boş çıktın kamat. zaten yazıcı siz ve sizin gibilere hiçbir zaman güvenemedi. sizler şampiyonlukta yazıcının gölgesinde kalıp piyasa yapan boş adamlardınız ve şuanda onun ekmeğini yiyorsunuz. şu takımın başıma samsunspor gibi göztepe gibi sivas gibi ads gibi şehri ve takımı seven kendisi ekonomisini ve reklamını yaparken futbolu işin ehli olan insanlara bırakıp takımla birlikte kendisini ve şehri yükseltecek bir tane bile babayiğit yok mudur ya. şehrin ne kadar dejenere olduğunu buradan bile anlayabiliriz. iş adamları sanayici mağazalar zinciri olsa bile hiçbiri bursalı olmadığından bursasporu sahiplenmiyorlar. hoş belediye başkanları bile bursalı bursasporlu değilken diğer etkenlerden bunu beklemekte abes olur. şehir eski şehir değil klüp eski klüp değil taraftar eski taraftar değil. daha son 5 yılın hesabını soracak baba yiğit yok, bir taraftar derneğine para bağışı yapıp avukatlar tutup bunun hesabını soramıyor muyuz. mestan bile altın hesabı deyip vurgun yapmanın peşine düşmüş. leş herif ne futbolculara ne çalışanlara nede çalıştığı firmalara 1 kuruş vermemiş borçtan harçtan bahsediyor. ay ne demeli herif her sene üstüne koyarak rezil etti takımı üstüne gelirlerine temlik koydu arsalarına el koydu halada borçluyuz mk memleketinde hesap soracak bir insanoğlu yokmudur. herşeyi sineye çekmek bu ülkede niye adet oldu !!

  10
 8. Ulan bi röpörtajda da açıklama yapıcam konulucam deme, bişey yaptığında yok her hafta açıklıyosun maşallah

  9
  3
 9. Boş isler.. bu saatten sonra açiklasan ne olur..tahtayi açamamişsin..shehuyu bile takima kazandiramamişsin..eksi 3 puani çözememişsin..neyi açikliycan haci..neden başarisiz oldugunu mu açiklayacaksin?

  9
  1
 10. Kaos derken? Olup bitenden daha fazla şok edici daha ne olabilir ki? Kapanmadan ben de Başkan olayımcı bu arkadaş da.

  7
  1
 11. Yazıcı zamanında da çapsız bir adamdın ama şimdi iyice boş biri olmuşsun. Sanırım şöyle düşündün: Kaybedecek bir şeyim yok, zaten sinek sekizim, kulübe herhangi bir katkı koymayacağım. Ola ki tesadüfen takım iyi sonuçlar alırsa kahraman olurum, olmazsa ceketimi alır giderim. Giderken sadece ceketini al. Ceplere ilave bir şeyler kaçmasın.

 12. Sayın başkan çok zor durumda kulübe sahip çıktın bazı gölge adamlara kulübü bırakmadın bu yüzden ilk günden beri hiç olumsuz bişey yazmadım ne takım puan kaybettiğinde ne tahta açılmadığında . Yazmayı da düşünmüyordum açıkçası bu senenin maddi açıdan toparlanma tasarruf etme senesi olduğunu düşündüğüm için. Ama şu bursaspora ihanet edenler kim yeter artık açıklayın bu mevzu çok uzadı herkesin aklını kurcalıyor

  4
  2
 13. Zaten kulüp olarak tarihin en zor ve en kaotik günlerini yaşıyoruz.
  Yapılacak her türlü açıklama sadece ve sadece bilinenlerin yeniden açıklanması olur.
  Bugün gelebilecek eksi üç puan cezasının önceki değil daha daha önceki zamanlardan kaynaklandığını biliyoruz.
  Önemli olan bundan sonraki maçlarda maksimum puanlara ulaşabilmek.
  Çünkü bir alt lig artık çok yakın.
  Ne olur başkanım en azından puan silme cezaları eksi üç te sınırlı olacakmış gibi hareket edelim.
  Geldiğinizde yazdığım yorumlarda en önemli konunun personel ve oyuncu maaşlarını güncellemek olduğunu yazmıştım.
  Hâlâ aynı fikirdeyim.
  Geçmiş borçları bitirmek hiç de kolay değil.
  Sizin tüm mesainiz tamamen sizden sonrakilere yük bırakmamak adına olmalı.
  Çünkü biliyoruz ki insanlar geçmişte yapılan hatalardan değil kendi zamanında yapılanlardan sorumludur.
  Ne yazık ki önceki başkan ve siz sizlerden önce biriken dağ gibi sorunlarla uğraşmak zorunda kaldınız.
  Bu büyük bir şanssızlıktır.
  Yapılacak ne varsa yapma azminizin olduğuna eminiz.
  Başarılar.
  Allah kolaylık versin.
  İşiniz gerçekten çok zor.

  3
  3
 14. acıklamasan kaos her yere sıcramış sen kendini icine cekme patlat acıklamayı ki gercek bursasporluk nasılmış görsünler bilsinler acıklamasan vur kilidi kac kimse bakmaz bursaspora bu saaten sonra haklılarda yardım zaten yapmazlar da suyunu bile keserler haklılar mı hakları var yaparlar da zaten yapmasan kendilinden bu klüp kapanır arkadaş herkez borc cıkarıyor oyunun sonunda nereye kadar eleştirdik şehir büyüklerini ama özür diliyoruz haklılar görevini yapmışlar

  2
  1
 15. sen tuzla macından sonrada acıklama yapıcaktın neyi acıklıycan kamat.CEBİNDE 5 KURUŞ YOKKEN GELDİGİNİMİ. HER ŞEYİ BİLEREK GELDİGİNİMİ.SANA NURSASPOR YÖNETMEK BÜYÜK GELDİGİNİMİ.SENİ BURAYA VAADLERLE GÖNDERENLERİN SONRADAN HİC BİR SEY YAPMADIGINIMI VSVS sayabilirim bunlarımı acıklıycan.bunların dısında biz taraftarı baglamaz.cünkü hüseyin akdemiri geri cektirdiniz seni buraya gönderenler.her seyi biliyodun egeon yüzünden cebinde para yokken geliyosun cıkış olmayınca acıklama yapıcam falan filan olayı baska yere cekmeye calısma.BİZ TARAFTAR YEMEYİZ.bursasporu bu durumua kim getirdiyse LANET OLSUN ALLAH BİLDİGİ GİBİ YAPSIN:kaosmus kaosu sen buraya parasız gelerek yaptın utanmıyosun böyle acıklama yapıcam demeye.

 16. Kardeşim hani borcu ödeyemez-3 puan gelir diyordunuz hani ne oldu ağlamayın Bursaspor şampiyon bir takım bu takıma karşı olsaydı saygı değer başkanımız bu -3 puanın borcunu ödeyemezdi

 17. Ben bazı iddiaları öğrendim .mide bulandırıcı .bizi düşürenlerin tribündeki temsilcileri sessiz kalın mal mülk sahibi olun denmiş ve yapılmış. Hatta geçen -3 geldi diye bu yönetime yüklenmiş .sosyal medyada algı yapmış .Gelmeyince sessizliğe bürünmüş. tribundeki kişiler yüzünden gerçek bursasporlular küstü kulübe .ama armaya asla .yok mu şu çorbacı kişileri bursa tribunlerinden temizleyecek

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu