Kalma kararı artık Batalla’da

Arjantinli oyuncunun Batalla’nın 1 yıl daha takımda kalması için topun artık Batalla’da olduğuna dikkat çeken Le Guen, sözlerini şöyle tamamladı:

Batalla ile alakalı şu andaki öncelik önce onu sahaya döndürebilmek, sahaya dönüşünü sağlayabilmek. Onun üzerinde farklı konularda çok fazla stres oluşturmak istemiyorum. Önümüzdeki haftalarda, aylarda bununla alakalı çalışmalar olacaktır. O da oturup düşünecektir. Şu an rahat çalışmasını sağlamak istiyorum. Bu konuda önümüzdeki zamanlarda konuşulacak konudur.

Kaynak
Bursaspor.org.tr
Etiketler

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Abowww yorumuna yanıt olarak

   Doğru diyorsun da arkadaşım, takımda koşan pres yapan bir tek kendisi, o da yoruluyor artık… orta sahada Badu kaçak güreşiyor, onun yükünü alacak zıpkın gibi bir ota saha olsa 40 yaşına kadar otur keyifle izle efsaneyi… saygılar
   36   0
 1. Adam gibi etrafını doldursak, güzel koşan bir takımda maestro gibi oynar ama bu şekilde zor, ne kadar istesek te kalmaz maalesef
  13  0
 2. Batalla bu sezon bırakıyorum diye neden demişti sezon başında.Artık fiziksel olarak eski batalla degılım ülkemde bırakayım diyor.
  9  2
 3. Bence PABLO’yu ne yapıp edip seneye de kalmaya ikna etmeliyiz, gerek yorumcular, gerek taraftar, gerek teknik heyet ve yönetim onun kalmasını istediğimize ona inandırmalıyız, PABLO’da bunu gördükten sonra 1 yıl daha kalacaktır, neden peki 1 yıl seneye bu takım orta saha oalrak yeniden değişecek, bu sezon geçiş sezonumuz olduğu için sıralama olarak hedef 8-10. sıralarda yer bulabilmek, ama Mayıs kongresinde gelebilecek kaliteli bir BAŞKAN ile Le Guen devam edecektir, onun da sahada ki en büyük yardımcısı PABLO olacaktır, alınacak4-5 kaliteli isimle de bu kadro seneye İLK 5 hedefinde olup Şampiyonluk kovalayacak duruma gelebilir, Pablomuz bu şekilde zirvede bırakmalı bizde, omuzlarda Arjantine göndermeliyiz, fazla da arayı uzatmadan 1 y da 2 yıl orada oynadıktan sonra ortak bir JÜBİLE yapılıp Bursamıza Altyapı koordinatörü olarak geri dönmelidir
  7  0
 4. BU MÜKEMMEL ŞEHİR ve TAKIMDA EFSANE OLMAK HER FUTBOLCUYA NASİP OLMAZ.FUTBOLU BIRAKINCAYA KADAR (en az üç yıl ) 16 nolu forma BATACA’nın OLSUN.BAŞARILAR ; STADIN ORTASINDA 40000 seyirci önünde İMZAYI ATARSIN.
  0  0

Bir Yorum Yaz

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Close
Close