Kalma kararı artık Batalla’da

Arjantinli oyuncunun Batalla’nın 1 yıl daha takımda kalması için topun artık Batalla’da olduğuna dikkat çeken Le Guen, sözlerini şöyle tamamladı:

Batalla ile alakalı şu andaki öncelik önce onu sahaya döndürebilmek, sahaya dönüşünü sağlayabilmek. Onun üzerinde farklı konularda çok fazla stres oluşturmak istemiyorum. Önümüzdeki haftalarda, aylarda bununla alakalı çalışmalar olacaktır. O da oturup düşünecektir. Şu an rahat çalışmasını sağlamak istiyorum. Bu konuda önümüzdeki zamanlarda konuşulacak konudur.

Kaynak
Bursaspor.org.tr

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Abowww yorumuna yanıt olarak

   Doğru diyorsun da arkadaşım, takımda koşan pres yapan bir tek kendisi, o da yoruluyor artık… orta sahada Badu kaçak güreşiyor, onun yükünü alacak zıpkın gibi bir ota saha olsa 40 yaşına kadar otur keyifle izle efsaneyi… saygılar

   36
 1. Adam gibi etrafını doldursak, güzel koşan bir takımda maestro gibi oynar ama bu şekilde zor, ne kadar istesek te kalmaz maalesef

  13
 2. Batalla bu sezon bırakıyorum diye neden demişti sezon başında.Artık fiziksel olarak eski batalla degılım ülkemde bırakayım diyor.

  9
  2
 3. Bence PABLO’yu ne yapıp edip seneye de kalmaya ikna etmeliyiz, gerek yorumcular, gerek taraftar, gerek teknik heyet ve yönetim onun kalmasını istediğimize ona inandırmalıyız, PABLO’da bunu gördükten sonra 1 yıl daha kalacaktır, neden peki 1 yıl seneye bu takım orta saha oalrak yeniden değişecek, bu sezon geçiş sezonumuz olduğu için sıralama olarak hedef 8-10. sıralarda yer bulabilmek, ama Mayıs kongresinde gelebilecek kaliteli bir BAŞKAN ile Le Guen devam edecektir, onun da sahada ki en büyük yardımcısı PABLO olacaktır, alınacak4-5 kaliteli isimle de bu kadro seneye İLK 5 hedefinde olup Şampiyonluk kovalayacak duruma gelebilir, Pablomuz bu şekilde zirvede bırakmalı bizde, omuzlarda Arjantine göndermeliyiz, fazla da arayı uzatmadan 1 y da 2 yıl orada oynadıktan sonra ortak bir JÜBİLE yapılıp Bursamıza Altyapı koordinatörü olarak geri dönmelidir

 4. BU MÜKEMMEL ŞEHİR ve TAKIMDA EFSANE OLMAK HER FUTBOLCUYA NASİP OLMAZ.FUTBOLU BIRAKINCAYA KADAR (en az üç yıl ) 16 nolu forma BATACA’nın OLSUN.BAŞARILAR ; STADIN ORTASINDA 40000 seyirci önünde İMZAYI ATARSIN.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı